Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőket hogyan...

János Ervin kérdése:

Legjobb barátnőket hogyan lehet szétszakítani? -ugyanis a barátnőmnek a barátnőjét utálom, és mindenféle rosszal tömi a barátnőm fejét, és nem szeretném hogy rossz vége legyen

Figyelt kérdés

#barátnő #szétszakitás #összeveszenek
2013. okt. 9. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szét akarod őket szakítani, akkor a barátnőd látni fogja, hogy a legjobb barátnőjének milyen igaza van, hogy rosszat mondott rólad.

Inkább próbálj meg vele jóban lenni. Tudod a barátokat közel kell tartani, az ellenségeket még közelebb :)

2013. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy értetted, hogy 'az ellenségeket még közelebb kell tarani'? Én próbálom távol tartani az ellenségeimet, mint mindenki, szóval ezt nem igazán értem..:)
2013. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az elsővel...


Még annyit,hogy a legaljasabb dolog 2 jó barátot szétszakítani,csak mert neked nem szimpi az egyik fél.Milyen "barát" az ilyen?

2013. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

2-nak:

Nem mindig tudsz mindenkit távol tartani. Például munkában. És ha már így van, akkor jobb, ha a közeledben vannak és tudod, hogy mit csinálnak, mit terveznek, jobban kiismered őket :)

2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így már értem.:)
2013. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vannak olyan helyzetek, amikor már nem lehet jóban lenni valakivel. És tippeket kértem a szétszakításra, nem atya intelmeket, hogy helyes-e ezt tenni, vagy nem. Köszönöm.
2013. okt. 11. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát próbáld úgy, hogy mindig hívd el azt a barátnődet, ha együtt van azzal a csajjal, aztán pl. beszélgess el vele, nevetgéljetek, köss szorosabb barátságot azzal a barátnőddel. Csináljatok közös képeket, rakjátok fel Facebook-ra, csinálatok közös progikat délutánonként v. esténként. Meg ha esetleg nem tudnád mindig elhívni a barátnődet attól a csajtól, akkor is maradj ott velük, és úgy beszélgess a barátnőddel, hogy rá sem nézel arra a másik lányra, hozzá sem szólsz. Az mégjobb, ha a közös élményeitekről beszéletsz azzal a barátnőddel, mert így akkor az a csaj nem is fog tudni hozzá szólni.


Ha ezt mind így csinálod, előbb-utóbb sikerülni fog 'szétszakítani' őket, mert az a lány is észre veszi majd, hogy tök felesleges lesz, és majd ha szerencséd van, magától is tovább áll a csaj. De ha nem, akkor el kell érned, hogy a barátnőd ne keresse többet azt a csajt, azt pedig ugye csak úgy tudod, ha szorosabb barátságot kötsz vele, és akkor nem lesz majd szüksége többé arra a csajra. Sok szerencsét! :)

2013. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!