Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

Krisztiii00 kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy kb a földön az embere hány százaléka éhezik?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok, és az a feladatom, hogy fogalmazást írjak az éhezésről, éhinségről.

2013. okt. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

ebből több következtetést is leszűrhetsz:

[link]

2013. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1 milliárd körül lehet azok száma akik nem jutnak megfelelő mennyiségű élelmiszerhez. De ez szerintem elég bonyolult kérdés, mivel nem mindegy, hogy legtöbbször csak tejfölös kenyeret tud enni, de legalább azt minden nap, vagy egy afrikai faluban lakik, ahol örül, ha 2 naponta ehet egy kis száraz kenyeret vízzel..szóval érted. Van különbség éhező és éhező (éhenhalás küszöbén álló) közt is. Amúgy pontos adatokat szerintem nem fogsz kapni, google-n próbálj meg keresgélni. Szerintem az 1 milliárd reálisnak tűnik a 7 milliárdból, de mint írtam, szerintem mást jelent Európában (legtöbb esetben) éhezni és megint mást mondjuk Indiában..
2013. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!