Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ezzel...

Szerintetek van értelme ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Tartósan nem találok munkát, már nagyon ideges vagyok, hogy mi lesz velem, velünk. Már arra is gondoltam, hogy mivel tudok egy picit varrni, varrnék gyerekruhákat, (amik nem túl bonyolultak), esetleg plüs játékokat, jelmezeket, és a facebookon árulnám, különböző csoportokban. Szerintetek ez mennyire életképes ötlet? Lenne rá kereslet? Vagy eleve halott ötlet? Attól félek, hogy sok anyuka árulja a kinőtt ruhácskákat pár száz forintért, nem lenne kereslet az én termékeimre, új ruhák árában meg a kínai áruházakkal nem tudnék versenyezni...
2013. okt. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos jó a meglátásod. Viszont hallottam egy emberről, aki azt csinálta, hogy elment a turkálóba, megvette a márkás pólókat kilóra, kimosta, becsomagolta nejlonba, meg ilyenekbe, és eladta, mint új márkás póló fél áron. Igaz ő lengyel piacon csinálta nem a neten. Mint varrónő, talán még a szakadtat is tudod javítani, és ha nem emeled ki, hogy új, hanem csak azt mondod, hogy márkás ruha eladó fél áron, és felteszel egy képet a becsomagolt termékről, akkor még nem is csalás. Vagy csinálod azt, mint mi... Lelépsz az országból. Ezt csak azért mondom, mert előtte, én már nem ideges voltam, hogy mi lesz velünk, hanem egyszerűen álmatlanságban szenvedtem. Most meg szinte semmi bajom.
2013. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyszerű és nagyszerű ötletem hogy minden szart vállalj el.

Wc-s néni vagy akármi. A mi családunkba is volt ilyen és bizony el kell vállalni a legalja munkát is aprópénzért mert a kicsi is valamennyi. Talán kihúzod míg valami jobbat találsz

2013. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

Itt eladhatsz saját készítésű dolgokat. Szerintem érdemes megnézni.

2013. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!