Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a love.hun van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a love.hun van értelme foglalkozni az érthetetlenül magas követelményeket támasztó csinos külsejű csajokkal?

Figyelt kérdés
Most, hogy végignéztem kb 60 csinosnak tűnő lány adatlapját, hát nagyon meglepődtem. Hát az ideálhoz elég kemény dolgokat írtak, aminek megfelelni szerintem nem könnyű. testmagassághoz az összes azt írta, hogy minimum 178-180 és maximum 190. Testsúlyhoz az összes azt írta, hogy minimum 68 kg és max 80 kg. Szemüveg: kizáró ok. Ne dohányozzon. Néha igyon alkoholt. Minden héten járjon a pasi bulizni. Életstílusa csakis csakis sportos és karrierista lehet. Előny a banki képzettség. Sportoljon: minden nap rendszeresen, ha nincs ideje, akkor neki lőttek. Testékszer, minimum 1 legyen (igen, rengeteg helyen olvasom), tetoválás legalább kettő legyen (igen, 8 lánynál is ezt olvastam!), 20 éves lánynál szinte mindnél az van, hogy a leendő pasi minim 23 éves max 28 éves. Tehát egykorú kizárva. Külső: ha nem vagy sikeres a lányoknál, nem vagy helyes, akkor légy szíves kímélj meg (bizony 16 helyen is hasonlót olvastam). Ja és a pöttöm lányok többségénél is hasonló az elvárás ahogyan látom. Lehet jobb az egyedül lét, mint a z a kemény megfelelési kényszer a lányoknak? Sajnos sem magas, sem helyes nem vagyok, akkor kilőve a társkereső?
2012. nov. 26. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt de szerintem az katasztrófa. Tele van r*bikkel. Inkább próbáld ki a csajok és pasik oldalt, ott talán vannak normálisak is de ez sem biztos.
2012. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, 22 helyen olvastam, hogy ki volt írva a lány teljes neve és rákerestem a facebookon. 17 nél ki volt írva a pasi neve, akivel kapcsolatban van. Megáll az eszem, hogy akkor minek van itt fent? De direkt ki is hangsúlyozza, hogy komoly kapcsolatot szeretne. Ez szerintem nonszensz.
2012. nov. 26. 16:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék ismerkedni lányokkal, de nem biztos, hogy ilyen áron kell. Élőben már sokan törték össze a szívemet, még olyan is volt, hogy majd fel falt a szemével, de kiderült hogy van pasija (ha picit is csinos, akkor 98% ban nem egyedülálló egy 20 feletti lány-ez tuti). Nekem nem kell ez a lótás-futás a punciért minden áron, ha ennyire magasak a szintek és nem tudom megugrani szinte senkinél sem.
2012. nov. 26. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Hű, kiket néztél te?
2012. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Testi adatok

Milyen magas legyen?legalább 175 cm és legfeljebb 190 cm

Mekkora legyen a testsúlya?legalább 75 kg és legfeljebb 88 kg

Milyen testalkata legyen?sportos, izmos

Milyen megjelenése legyen?igényes, divatos, sportos

Megjegyzés:szeretem a sportos és izmos pasikat,,de nem a kigyurtakat......

Arc

Milyen színű legyen a szeme?barna, fekete

Milyen színű legyen a haja?fekete, barna, szőkésbarna

Milyen hosszú legyen a haja?rövid, kefehaj / tüsihaj

Festheti a haját?nem

Milyen arcszőrzete legyen?

igen:borosta

nem:szakáll, pajesz, bajusz

Hordhat szemüveget?ritkán / olvasáshoz, kontaktlencsét

Extrák

Hány testékszere legyen?legalább ??? és legfeljebb 2

Hány tetoválása legyen?legalább ??? és legfeljebb 3

Megjegyzés:szeretem ha egy pasin van tetkó

2012. nov. 26. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Az állításod megerősítem,hasonlóan látom én is ezeket.Az összes többi társkereső is pont ugyanilyen.Ha levelet írsz is nekik,el se olvassák,ránéznek a képedre,ha tetszel nekik,ami kb. lehetetlen,akkor elolvassák,amúgy meg törlik.Szerintem ez gusztustalan viselkedés,de ez a mai világ.Tisztelet a kivételeknek persze,ez kb. 0,01% :)
2012. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kiragadott átlagos példa volt, ez sem kevés ami alapján durván szelektálnak a lányok, de vannak ettől sokkal cifrábbak is.
2012. nov. 26. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek idővel leszállnak a földre, de egyébként durva, hogy kapcsolatban vannak, és úgy is tolják.
2012. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nincs értelme társkeresőn ismerkedni! egy jó csaj napi 20 levelet kap, abból 15 fizetős ajánlat. 1-2 nap után megunja az egészet és el sem olvassa a leveleket. semmi értelme az egésznek. élőben kell csajozni nem a neten!
2012. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De mondjuk azért Te is csak a jó csajok adatlapját nézted meg...
2012. nov. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!