Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyanokat kérdezek akik...

Olyanokat kérdezek akik hármasikrek vagy ismernek hármasikreket. Hogy lehet megkülönböztetni őket messziről?

Figyelt kérdés

Ma egyik hármasiker ismerősömmel sétáltam hazafelé és egyszer csak közölte hogy ott az egyik ikertestvére, én megkérdeztem hogy melyik ő pedig közölte. Mégis hogy tudják az ikrek megkülönböztetni egymást 200 méterről?

Légyszi írd hogyha te is iker vagy. Köszi előreis mindenkinek!



2013. okt. 18. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz megkülönböztetni. Nehogy azt hidd.


Rengeteg olyan ismerősöm van akik ikrek /köztük van olyan akik 3-as ikrek/ és többjüket nem bírják megkülönböztetni rengetegen.


Én úgy szoktam megállapítani, hogy mindnek van valami saját jellegzetessége valahogy. Pl: az egyik foga levan törve vagy állás/nézés. De pl:. van olyan akit úgy különböztetek meg, hogy az egyiknek egy picit kerekebb a feje. Meg hasonló apróságokat kell keresni rajtuk.

2013. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó de ez 200m-ről hogy látszott volna??? azt hogy látja onnan hogy le van törve a foga egy darabja????
2013. okt. 18. 20:10
 3/3 Bajer ***** válasza:
Még vizsgálják a kutatók, de több mint valószínű, hogy egyfajta telepátia (gondolatátvitel) van köztük. Sok eset volt, amikor az egyikük megsérült, a testvére tőle 2000 km-re fizikai fájdalmat érzett. Életük végén egymástól kontinensnyi távolságra ugyanabban az órában hunytak el. Habár 20 évig nem találkoznak és nem is telefonálnak, leveleznek, facebookoznak, a szokásaik, életvitelük szinte pont azonos.
2015. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!