Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a normális cigányt a rossztól?

Figyelt kérdés
Kérlek,a rasszista válaszokat most mellőzétek! Tudom,hogy a cigányság túlnyomó része retardált,de nem mindegyik.
2013. szept. 11. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetsz vele.
2013. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

A rossz cigány méreget, kötözködik, beléd köt, meglop, kizsebel, bandában nagy a szája, épp menekül mert lopott, bilincsben van mert épp elkapták a rendőrök, és jó esetben a legjobb helyen van, elzárva a társadalomtól, mert lesittelték.


A normális cigány? Hmm. Jó kérdés. "Egy-kettő" zenész cigó van, aki meg tud élni, nincs szüksége a lopásra. Maximum 1000 fő lehet az 1 millióból, aki normális.

2013. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
2es válaszoló teljesen reálisan leirta,aki meg jön a szokásos dumával de hát "rendes" is lehet,az jöjjön Borsod-vagy Nógrád-ba és nézzen szét mi a helyzet...
2013. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Van melója.
2013. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
az első válaszoló írta le a legjobban szerintem.5-6 mondat után lelehet vágni,hogy melyik a normális.én ismerek 6-8at aki rendes,dolgozik és különb,mint sok fehér,de persze ők kisebbségben vannak.ja és nógrádban lakok :D
2013. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Tiszta, ápolt külső, tiszta, rendezett, normális öltözék.

Normálisan, szépen beszél nem kiabál, nem köpköd, nem káromkodik /többet és ocsmányabbul, mint mi/

Nem érzed kínosnak a viselkedését.

Haveri társasága sem egy csürhe hanem normálisak.


Szülei dolgoznak ha már nem tanul akkor ő is. Ha tanul normálisan bejár, nem lóg és normálisan teljesít.


A lakásuk, életterük rendezett.


Na szóval olyan, mint mi. Beszélgetések után megismered és rájössz.


Én sem bírom őket de egy régebbi munkahelyemen volt két diplomás roma lány. Nagyon csinosak és kulturáltak voltak. Nagyon szépen beszéltek ha a hátam mögött szólaltak volna meg sose mondtam volna meg, hogy nem magyarok.

De persze sajnos belőlük van a legkevesebb. Nem ez a jellemző.

2013. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment az up :)
2013. szept. 11. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Rodolfó megmondta már :D

"Csak a kezemet figyeld" :D

2013. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A becsületes cigány (nem csak cigány, akármilyen nációjú ember) dolgozik. Emiatt nem teljesen értek egyet azzal, hogy tiszta és ápolt, mert az általam ismert egyik legbecsületesebb cigányt még nem is láttam melósruhán kívül másban, és mindig cementes, malteros, izzadt, koszos volt. Ami abból következett, hogy sokat és szorgalmasan dolgozik.
2013. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A becsületes cigány (nem csak cigány, akármilyen nációjú ember) dolgozik. Emiatt nem teljesen értek egyet azzal, hogy tiszta és ápolt"


Oké értem én gondoltam, hogy nem öltönyben keveri a maltert de gondolom meló után azért megmosakszik és normálisan felöltözik, munkán kívül azért kulturált a megjelenése...így értettem.

2013. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!