Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami amit nagyon utáltok...

Van valami amit nagyon utáltok? Csak így általában.

Figyelt kérdés
Én: a logika hiányának mindenfajta megnyilvànulását, ha valaki nincs tudatában a butaságának, a k*urválkodást, a mértéktelen hazudozást, flegmaság, tömör rosszindulat, mások kárára valóviccelődès, csámcsogás, szürcsölés, cuppogás és minden nem evés közbe való hang, kiabálás, tömeg.

2013. okt. 19. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Van baj bőven.



Én azt, hogy a házunk alatt két garázsból kialakított üzlet van, és mindkettő akkora csöves ennek ellenére, hogy a mi szeméttárolónkba dobálták a szemetüket hónapokon keresztül ingyen és bérmentve. Majd mikor meguntam, és odaba..tam az egyiknek az ajtaja elé a szemetét egy ráragasztott papírral, miszerint: Jó lenne, ha fizetne a szemétszállításért. Kiderült, hogy én voltam, aztán még neki állt feljebb, hogy ezt nem így kellett volna elintézni.



Továbbá az egyiknek a felesége, ha elhajt az üzlet előtt, akkor dudál egyet. Többször hallottam már, és a szívem állt meg legtöbbször.


Kérdem én? Fa..ért kell ekkora suttyó parasztnak lenni?

2013. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hisztéria. Ha szőkének nevezik a hajszínemet (ami messze nem az). Matematika. Barna haj.


(Csendben megjegyzem én kifejezetten humorosnak találom, ha valaki csámcsog és szürcsöl. :D)

2013. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen gyűűlölöm a csámcsogást és társait! Kiráz a hideg és elveszi az étvágyam/életkedvem :( ám megy a zöld mindenkinek:-)
2013. okt. 19. 19:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és első jól tetted (Y)
2013. okt. 19. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Egoizmust, k.rváskodást, stréberkedést, egyszerre a háromma ki lehet nyírni. Naiv embereket, flegma felnőtteket (köszönsz nekik, jó hangosan! nem köszönnek vissza, aztán ha legközelebb nem köszönsz nekik, te vagy a bunkó), büdös embereket. Cigányokat. Rasszistázzatok le nyugodtan, de minden egyes nap 50-en fellöknek, beszólogatnak, ordíttatják a tuc tuc zörgésüket a buszon, büdösek, ordibálnak, annyi ész szorult beléjük, mint egy botba, tisztelet a kivételnek.
2013. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az új DMC-t a régieket imádtam, de az újat gyűlölöm.
2013. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-kritizálás,kötekedés,beszólogatás

-trollok

-ha vki megüt egy nőt

-részegek

-eső

-matek,fizika

stb.

2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ugy látom akkor a matek közös :-)
2013. okt. 21. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, matek..:)) Nyugi gyerekek, lesz ez még így se..
2014. szept. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!