Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen kollégákat általában...

Az ilyen kollégákat általában kiutálják?

Figyelt kérdés

Akik protekciósan kerülnek be a munkahelyre. Ráadásul tudom hogy az a hely az nagyon pletykás :S Félek hogy szét fognak cincálni :S

Hogy menjek be minden nap oda emelt fővel? Tudok másokról is akik így kerültek be, de ők évek óta ott dolgoznak és én nem ők vagyok... Én nagyon szerény és csendes vagyok pláne kínos helyzetekben :S És már most úgy érzem hogy leég a fejem ...

Hogyan viselkedjek?


2013. okt. 3. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vállald a munkát, ha így mész be dolgozni...
2013. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ahova te protekciósan kerültél be, oda nagy valószínűséggel a kollégák többsége is. Egyébként ez a protekció probléma túl van lihegve. Magyarországon csak multiknál divat, hogy minden egyes állást rögtön ezerfelé meghirdetnek, és hónapokig interjúztatják a jelentkezőket, a magyar cégek mindig először az ismerősökön keresztül próbálnak alkalmazottat találni, és csak akkor hirdetik meg az állást, ha így nem találtak senkit.
2013. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szerényen, rendesen fogsz viselkedni, alkalmazkodnia munkahelyeden is, akkor szerintem ebből nem lesz baj.De bunkók mindig kerülhetnek egy melóhelyen utadba, akár protekciós vagy, akár nem.
2013. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!