Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg egy lánytól,...

Hogyan tudjam meg egy lánytól, ha szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy minden reggel meg délután, a suli után a buszon (mivel egy busszal járunk) meg a suliban ha eléggé közel vagyok egy lányhoz, ő elpirul, meg ez időalatt furán is viselkedik kissé, többször bámul is. Szerintem belém van esve vagy valami ilyesmi. Na de az a gond, hogy ezt a lányt annyira nem ismerem és a beszélgetés köztünk kb. eddig annyiból állt, hogy: szia! Maga a csaj eléggé szimpatikus meg minden. (a mai napon figyeltem én is őt, de mindig elkapta a fejét és nézte a semmit...) Szerintetek beszélgessek el vele valamikor és egyszerüen kérdezzem meg, hogy ez tényleg így van-e? (ezen már gondolkodtam) De szerintem ez kissé fura lenne csak így a semmiből. És mi van ha véletlenül tévedtem és félreértelmeztem a jeleket? Esetleg valami ötlet? Köszi! :D

2013. okt. 21. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd csak, öcsém, te hogy reagálnál, ha egy csak odatotyogna hozzád és minden bevezető kertelő nélkül, kérdőre vonna, hogy "szerelmes vagy belém, he?". Szerintem magad is meg tudod adni a választ a kérdésedre. Csak egy kicsit használnod kell a buksid.
2013. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, csaj*
2013. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit nem értelmeztél félre, de előtte valami kölcsönös bizalmat építs ki pár nap alatt, hogy ne sokkold annyira. Beszélgess vele, legyél rendes és csak úgy kérdezd meg valami nem annyira nyilvános helyen, ha netán rákvörösre váltana az arca... (ez is azért, hogy ne legyen cikibb neki)
2013. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!