Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én nem érzem jól magam...

Csak én nem érzem jól magam akkor ha egy szerelmes pár társaságában vagyok?

Figyelt kérdés
Szinte minden alalommal vissza kell utasítsam a baráti összejövetelket vagy csak sima kiruccanásokat mert vagy a barátjukat vagy a barátnőjüket is hozzák. Nem tudom magam jól érezni így, szó szerint gyertyatartónak érzem magam mert mellettem csókolóznak én meg hallgatok... Csak én vagyok ezzel így ?

2013. okt. 16. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg bunkóság úgy csókolózni, ha más is van a társaságukban. Ez az ő hibájuk, nem a tied, neked igazad van.
2013. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég gáz szitu,nem veled foglalkoznak,te csak úgy ott vagy,nincs rád szükségük.Így szoktak lemorzsolódni a haverok,barátok.
2013. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg gázos helyzet.

Ilyenkor én is visszautasítom a meghívást.

Mikor még nem volt tapasztalatom e téren, elmentem, mondván, majd jól érzem magam, nem lesz gázos. De jött a 3. kerék feeling...

Azóta egyszer fordult elő, hogy elmentem, mert kötötték az ebet a karóhoz.

Egy szatyor sörrel érkeztem, és egy fa alatt sörözgettem, amíg ők romantikáztak. Másnap ők kértek bocsánatot, amiért elrángattak.

Így kell ezt! :)

2013. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso : pont igy vagyok en is. Adtam neki sajnos nem egy eselyt, nem is kettot, de miota eszrevettem hogy olyankor a kommunikacionk altalaban csak 10 perc ossz vissz (a kb 2-3 orabol), azota inkabb itthon vagyok es vagy tanulok vagy olvasok, meglatogatom csaladtagjaimat.
2013. okt. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!