Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számlák, törlesztőrészlet...

Számlák, törlesztőrészlet befizetése után mennyi pénzetek marad megélni?

Figyelt kérdés
Hány főre kell beosztani az összeget?

2013. okt. 21. 22:06
 1/4 anonim válasza:
17 ezer ft havonta.ennyi marad kajára.ruhára.Férjem kamionos volt és minimálbérre volt bejelentve.Balesete volt,azóta munkaképtelen.3 gyermekünk van.Nagyon kemény,a kicsi két éves,én melozom két műszakba,de a lakáshitel miatt ennyi marad.Rettegek,hogy ne legyenek betegek.7 éves a lányom 5 éves a fiam és 3 éves a kislányom.Amikor szültem még boldogan éltünk nyugottan anyagi biztonság is megvolt,de 1 év alatt feléltük és elment az orvosokra stb.sajna ez van.És ahogy nőnek csak nehezebb:(
2013. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mínuszban vagyok minden hónapban...
2013. okt. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

diák lét manapság:

10 ezer a koli

2-4 e a egyéb költség

2 e utazásra

4-6 ezer kajára

ha marad, az megy szórakozásra, ruhára


Olyan 25-30 ezert kerestem diákmelóval, de az utóbbinál már nemigen volt erőm tanulni is. :P

2013. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs hitelünk, és ez így sokkal könnyebb.

Körülöttem akinek van, az nullára jön ki hó végére.

Kicsi (2 szobás) lakásban vagyunk 3-an, kellene nagyobb lakás, de nem vágtunk bele a hitelbe... utólag jobb így.


Egy gyerek van, az 15 éves.

Nem dohányzunk, nem utazunk nyaralni, visszafogottan, kis lábon élünk. (Igaz, a bringára sokat költök, montizok :) )

Egy 14 éves kocsink van, arra kell költeni rendszeresen.


Közszférában dolgozunk, ketten kb. 400 ezret hozunk haza, néha többet. Igaz, sokat melózunk, túlórázunk.

A rezsi kb. 60 ezer Ft, és egy személyes kölcsönt törlesztünk havi 20 ezrével. A kocsi havonta átlag 40-50 ezer Ft. Így aztán rendes, igényes kajákra is telik.


Ezután tudunk félre is tenni, főleg a gyerek majdani taníttatására. (Elit gimiben éltanuló, kinéz vmi egyetem.)

2013. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!