Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szeretőmet...

Mit tegyek ha a szeretőmet keresem és a felesége jön ki a házból?

Figyelt kérdés
el szeretnék menni a szeretőm házához,de nem tudom hogy van-e most aktuális kapcsolata. és arra lennék kíváncsi hogy mit tegyek akkor ha esetleg a párja/felesége jön ki a házból? mit mondjak neki?
2013. okt. 22. 19:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Mondd, hogy felforrt a hűtővized (!) kérj egy edényben valamennyit, hogy fel tudd tölteni
2013. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
ezt a választ nem értem.
2013. okt. 22. 19:15
 3/38 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és mond hogy őt keresed, ha azt mondja hogy ő a felesége akkor vagy azt mondod hogy többet nem keresed azt a csúszó-mászót, vagy kitalálsz valamit ha úgy is kell a pasi.
2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad ilyet tenned. Szerető vagy, akinek semmi keresnivalója a másik házánál, ha annak a párja ott tartózkodik. Ez ilyen szabály féle.
2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
nem tudod, hogy van-e aktuális kapcsolata? jó kapcsolatotok lehet...akkor miért vagy a szeretője? bár tudom, hülye kérdés, nekem is volt ilyen, hogy hivatalosan nem vállalt az illető, mert csak.
2013. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Kösd föl magad kösd föl magad kösd föl magadra harci kardodaaaaat! Még egy rumot kérek!
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a volt szeretőd? Mégis, mennyi ideje nem láttad?


Szerintem jobb ötlet lehet nem zavarni, vagy ha nagyon nem bírod ki, akkor inkább e-mailben, mintha csak valami régi kolléga/iskolatárs lennél.


#3 - nem rossz ötlet, de aki nem tudja mi az a hűtővíz, az bizony inkább ne kérjen - hátha a másik tudja, sőt fel is ajánlja az autójavítást... Na meg az edényt vissza is illik adni.

2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
egy éve nem láttam és sajnos nincs e-mail címe,de valamit muszáj tennem. hiányzik.
2013. okt. 22. 19:36
 10/38 anonim ***** válasza:

"valamit muszáj tennem. hiányzik."

kamukérdés kamukérdés hátán lovagol. Nyihahahaha

2013. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!