Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagyta, de lelkiismerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyta, de lelkiismerete miatt visszajött. Szerintetek kitart a felesége mellett?

Figyelt kérdés

Egyidős, 39 éves párról van szó. A feleség mélyen vallásos, a férfi nem. Két kislányt nevelnek. A férj egy éve beleszeretett egy másik nőbe, elköltözött, miközben komolyan tipródott a gyerekek miatt. A feleség tűrt. A férfi szülei végig az elhagyott feleség oldalán álltak. A férfi elhagyta a szerelmét, visszatért a feleségéhez, akit elmondása szerint sosem szeretett igazán. Szerintetek kitart a neje mellett?


A kérdésben szereplő feleség a barátnőm, ő kérte meg, hogy kiírjam ezt a kérdést, és én fogom a válaszokat tolmácsolni neki, hogy ne zaklassa fel az esetleges negatív kritika.

Én már elmondtam a véleményem, ami szerintem megegyezik a többségével...


2013. okt. 20. 17:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem negatív kritikát szeretnék mondani, de ha a férfi nem szereti a nőt, a gyerekek miatt kéne vele maradnia? Boldogtalan lesz majd a kapcsolatban, és a gyerekeknek nem lesz jobb együtt látni a szüleiket boldogtalanul, mint külön, de boldogabban... Kérdezz meg olyan embereket, akiknek a szülei miattuk maradtak együtt gyerekkorukban. A legtöbb azt mondja, hogy inkább váltak volna el...

Kérdés: a barátnőd ezek után vissza tudná fogadni? Nem érzi magát megalázva? Ugyanúgy tud tekinteni rá?

2013. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Sokan vágynak a gondtalan életre, a mókára, az izgalomra...és vannak egyedül álló nők, akik ezt el is játsszák a pasinak, aki elcsábul, majd később jön rá szegény pára, hogy az életben a család a legfontosabb, mert a csillogás, a szerelem csak múló álom. Szerencsés, ha vissza fogadják. Sokukat nem, és elindulnak a lejtőn.

A feleség helyében félre tenném a csalódottságot, a szomorúságot, és klassz csajt csinálnék magamból. Keresném a vidámságot, más emberek társaságát, függetleníteném érzelmileg magamat a férjtől, hadd bánja még jobban, hogy mit tett.

2013. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Egyetértek, totálisan. A barátnőm szerint "bűn" elválni, és a gyerekek miatt bármit kötelessége megbocsátani. Visszafogadta pár hónappal ezelőtt.
2013. okt. 20. 17:38
 4/30 A kérdező kommentje:
2- a férj iszonyatos lelkiismeretfurdalást élt át a gyerekek miatt, ezért is ment vissza. Afeleségét, mint nőt nem tartotta soha sokra...
2013. okt. 20. 17:40
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok

Nagyon sok mindent bűn csinálni, az nem bűn, ha ezzel mondjuk tönkreteszi a gyerekei gyerekkorát, mert azt fogják látni, hogy a szüleik nem is szeretik egymást, csak kényszerből vannak együtt?

Még mindig áll az a kérdésem, hogy mint nő, nem érzi megalázva magát?

2013. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem érzi magát megalázva, összességében nagyon boldog, hogy kapott egy második esélyt. Attól fél csak, hogy esetleg elhagyja a férje.
2013. okt. 20. 17:51
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek a gyerekek? Ha csak a gyerekek miatt ment vissza a férj, lehet, hogy ha a gyerekek felnőnek, ismét elhagyja a feleségét, végleg...
2013. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenkinek joga van a boldogságra. Ebben a helyzetben a feleség és a férj se az, amit a kislányok is észre fognak venni. Ez nekik se jó. A legjobb az lenne, ha elválnának szépen.
2013. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A gyerekek 10 és 8 évesek és iszonyatosan agresszívak.
2013. okt. 20. 17:58
 10/30 A kérdező kommentje:
"Elválni bűn"
2013. okt. 20. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!