Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Még nem gondolkozom ezen,...

Még nem gondolkozom ezen, ideális abban a korban?

Figyelt kérdés
Most 12 éves lány vagyok. Nem gondolkozom azon, hogy járjak valakivel, mert még kicsi vagyok,ezt én is belátom, nem vagyok érett egy kapcsolathoz. Állítólag, olyan 14 éves kor a vízválaszó, amikor az ember kezd nőiesedni, az édi-bédi kislányból szép tinilány lesz stb. stb. 14 évesen már elég nagy és fejlett ahhoz, hogy járjon valakivel? Ez persze egyéniségfüggő is. Ha valaki megbízható, a szülei tudják, hogy nem megy bele minden hülyeségbe, akkor belátják, hogy ennek itt van az ideje?

2013. okt. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem 14 évesen is fiatal az együtt járáshoz. Egy nyolcadikos csak ne randizgasson.
2013. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyenként változó.

Ma már divat 13 évesen pasizni, de a szellemi érettség általában nincs meg ebben a korban.

Láttam már a párkapcsolatokról komolyan gondolkodó 14 éves srácot és lányt, de olyan 15 évest is, aki azért szakított a barátnőjével, mert "Nem engedte, hogy megujjazzam".

Sőt, olyan is van, aki csak úgy fejest ugrik a nemi életbe, mindenféle párkapcsolat nélkül.

Mint mondtam, ez személyenként változó.

2013. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem 8.-os, hanem már gimibe jár, de még nincs 15 éves? Az úgy korrekt?
2013. okt. 25. 21:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Deggial: Hány évest tartassz elég érettnek a randizáshoz?
2013. okt. 25. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom nem jött át a válaszom lényege...

Nem az számít, hány éves vagy, vagy hányadik osztályos, hanem hogy hogyan állsz hozzá a dologhoz. Gondolkozhatsz éretten 14 évesen, és gondolkozhatsz éretlenül 20 évesen.

Embere válogatja. Ezt nem lehet konkrétan megmondani. Nem lesz valaki érett, csak mert betöltötte mondjuk a 16-ot.

2013. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!