Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Sanker kérdése:

Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik munkahely az ideális?

Figyelt kérdés

ma voltam állásinterjún egy műanyaggyártó cégnél (gépkezelő) , elmondtak minden szükséges dolgot és napokon belül értesítenek, kijövök a cég kapuján, beűlök az autóba, hívnak egy másik helyről, (villamosvezető) ez volt a gyerekkori álmom, és jövöhét hétfőre várnak tájékoztatóra, bár amit elmondtak telefonba most már nem nagyon tetszik a villamosvezető, lenne felvételi teszt, aztán kőkemény tanulás 3 hónap alatt, közben szintvizsga, majd záróvizsga, na meg a szigorú PÁV vizsga, (szemüveges vagyok nem biztos hogy megfelelnék orvosilag vagy a tesz nem sikerült)


abban bízok, hogy a tájékoztatón elmondanak mindent és még visszaléphetek, ha nem megfelelő


2013. júl. 30. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik munkahelynek meg vannak az előnyei-hátrányai. Embere válogatja. írd fel ezeket papírra, azt amelyik "győz" azt válaszd.
2013. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"aztán kőkemény tanulás 3 hónap alatt,"


Hát azt nem hinném.

Villamos vezetőnek már 8 általános után elmehetsz.

Biztos, hogy ez a gyerekkori álmod?


Én buszozni szeretnék kiskorom óta, de én ugyancsak rosszul látok.

Így majd külföldön próbálok szerencsét, ahol nem ilyen begyepesedett mindenki.

2013. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!