Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen okból szakítottatok az...

Milyen okból szakítottatok az exetekkel?

Figyelt kérdés
vagy az exeitekkel, minél több válaszra lennék kíváncsi (pl. megcsalt, "nekem ez túl sok" stb..)
2013. okt. 26. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Becsapott, elárult, kijátszott és cserben hagyott. Az tény, hogy hagytam, mert kíváncsi voltam meddig tud sűlyedni a becstelenségben.
2013. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. El kellett költöznie az ország másik végébe, hónapokra. Az tette be nálam a kaput, hogy mondta, hogy nem ígéri, hogy nem csal meg, sőt fog is nőkkel találkozni, értsem meg, ő férfi. Én viszont nehogy össze merjek jönni valakivel, várjam türelmesen, hogy 2-3 havonta el tud jönni meglátogatni. Erre intettem be.


2. Egyre bunkóbb és követelőzőbb lett, pár év után kiborult a bili és leléptem.


3. Megcsalt, de nem a megcsalás volt a gond, egy kóbor félrekufircot le tudtam volna nyelni ha tisztességesen bocsánatot kér, hanem ahogy az egészet kezelte.

2013. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozott, akkor füvezett és gépezett. Semmi programunk nem volt, a háztartást rám hagyta (de olyan szinten, hogy képes volt a gép mellől nézni, ahogy kifestem a lakást). De a munkájában se láttam, hogy előrébb akarna jutni, csak úgy elvolt a langyos pocsolyában. Hát idővel meguntam.

Előtte volt pár rövidebb kapcsolatom, ott tipikusan azért szakítottam, mert elmúlt a lángolás, és egy-két hónap után azért ez gáz.

2013. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes volt az egész kapcsolat alatt. Szexben is én nyitottam ki, lendületes voltam, ő meg csak 1-2 pózt tudott, majd pedig anyja egy akkor céges autóval rendelkező stílustalan lányra akasztotta a fiát.
2013. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem ő a tökéletes számomra, de mikor nehézségekbe ütköztünk kiborult a bili, elhagyott és a gyerekét még nem is látta.


A többi megcsalt,átvert nem is egyszer, de meguntam hogy én legyek a kiskutyájuk.

Inkább maradok egyedül.

2013. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utóbbi válaszoló: mennyire tipikus ez a mai világban sajnos.
2013. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elárult, megcsalt, kisemmizett. Én viszont szívből szerettem. Ennyi jut egy olyan fiúnak aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne..
2013. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem szakítottam senkivel, első komolyabb tart 13 éve, nem látszik rajtunk a kor, nincsenek tabuk. Tudom, nem ez a kérdés, de hadd legyen kerek a kép...
2013. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!