Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítottatok az exetekkel?

Hogy szakítottatok az exetekkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

szó szerint:

padlófék és kibaxtam a kocsiból pár fülessel meg a cuccaival a fűbe, ennyi

2010. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
megmondtam, hogy nem illünk össze...paraszt volt velem...a végén meg sírásra fakadt...hajthatatlan voltam, miután elmondtam szépen, mi bajom vele haza kísért és többet nem válaszoltam egy hívására sem...cserébe egyszer lek.vázott a fél város előtt mert soha nem feküdtem le vele. érdekes ember volt minden esetre:-S
2010. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 és fél év után úgy hogy megtudtam megcsal az unokatesómmal.Felhívtam és közöltem vele hogy vigyel el az összes cuccát amit nem vagyok otthon.
2010. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amíg*
2010. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kiszálltam a kocsijából ráb@sztam a kocsiajtót és átültem egy másik taxiba!

:D

2010. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk bonyolult volt.börtönben volt,kitartottam mellette,de közben sok dologról kiderült hogy hazudott illetve voltak amiket elhallgatott.Ezek vezettek ahhoz hogy egyszerűen elmúlt a szerelem,de ennek ellenére megvártam még kijön és utána szakítottam vele.Így is voltam én minden...pedig tényleg mindent megtettem érte,erőmön felül.Mielőtt kijött volna( 2 hónap volt vissza) megismertem a mostani páromat,és nem tudtam parancsolni a szívemnek(pedig nem akartam bepasizni,épp eléggé össze volt törve a szívem) és első pillanatban bele szerettem :) Megvártam még exem kijön és mindent elmondtam neki.Hogy mik derültek ki és miért akarok szakítani és azt is hogy szerelmes vagyok. Mindent vissza adtam neki és megbeszéltük hogy barátok maradunk.De sajnos nem így lett,még kb. 1 hónapig zaklatott és fenyegetett. Szóval elég csúnya volt a szakításunk,próbáltam korrekt lenni,de nem sikerült.És még ő volt felháborodva hogy én miért hagyom ott,holott ő vágott át...
2010. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
.
2010. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

22:69, azért igaza volt a pasidnak asztem, nincs ott a macska, mindjárt cincognak az egerek, igaz ?

szal nem volt szép, neked meg kellett volna várni őt és nem pedig összejönni mással

2010. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó.nem is tudom te mit tettél volna ha beleszeretsz valakibe?letagadod és otthagyod,miközben tudod hogy a másikat már nem szereted és átvert??!!megvártam mert így tartottam helyesnek.Addig nem is történt semmiféle testi kapcsolat köztünk a párommal míg exem ki nem jött.vagyis nem csaltam meg,de miért ne éljek az új lehetőséggel? vagy talán te maradtál volna olyannal aki évekig hazudozott neked?
2010. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22.59-es válaszoló! Privátban felvehetem veled a kapcsolatot? Majdnem én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, pár dolog nem egyezik csak. :(

Kedves Kérdező!

Én az előző barátommal (8 éve) úgy szakítottam, hogy felpofoztam, a fejéhez vágtam a kulcscsomóját és elzavartam a ..... (ez csúnya szó lett volna, azért nem írtam ki). Többször próbálkozott békülni, de én be sem engedtem, ha meg összetalálkoztunk valahol csak kinevettem.

2010. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!