Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az életed legnehezebb...

Mi volt az életed legnehezebb időszaka és hogyan oldottad meg?

Figyelt kérdés
Pl mikor minden a nyakadbaszakadt egyszerre. Munkából kirúgtak, meghalt vmelyik szülőd, a kutyád megmérgezték, a párod lelépett valakivel a barátok mind magadrahagytak a házad árverezték a fejed fölül, a kocsid ellopták esetleg mindez egyszerre. Szóval amikor minden nagyon kilátástalan és reménytelen lett. Hogyan álltál talpra?

2013. okt. 26. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kb. 1 évvel ezelőtt kezdődött és júniusba enyhül valamennyire.


Kb. attól kezdtek el nyűzni az érettségi miatt közbe tatát kórházba vitték majd 2 hónapig benn tarották. AMi miatt elég ideges is voltam és közbe még a suliba is egyfolytába belém kötöttek a tanárok emellett többiek is egyfolytába szapultak. /tatát december közepén engedték ki azóta nem is bírja ellátni magát/


Erre 3 hónappal ismét kórházba került. Ekkor kb. 2 hét volt az érettségiig. Utána meg írásbeli és szóbeli közti konzultáiók esetébe 1 nap mentem be 3 órára. De már akkor is a többi érettségis tárgyból elkezedtek nyúzni, hogy oda miért nem járok be. Közbe a két teleplés közt ingáztam mert közbe mamával jártak kórházba akit anya vitt és nekem kellett ott lennem az öreggel.

Kb. 2 órákat aludtam. /ez azóta 4 re nőtt/ Ja és az alatt a durván számítva 1 év alatt 5 barátom/rokonom halt meg. Közbe próbáltam egyik ismerősömben is tartani a lelket mikor neki volta problémái...

19l

2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül maradtam a két pici gyerekkel, mert a volt férjem kitalálta, hogy ő inkább még élné az életét..

A család és a barátok segítettek.

2013. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekkorom alapból nagyon nehéz volt, majd 12 éves korom felé egy kicsivel jobb lett. Nem jöttem ki az apámmal, magányos voltam és társai. Ezek után jöttek hullámvölgyek, de többnyire azért jó volt az életem 16 éves koromig, amikor felerősödtek a családi problémáim. Azóta csak egyre rosszabb lett. A lejtő egy idő után megállt, elég mélyre kerültem, főleg érettségi után, egy kicsit felküzdöttem magam segítséggel, azóta legalább halad valamerre az életem, viszont nem mondanám, hogy boldog vagyok. Szóval eddig az életem nagy része nehéz volt. Ideje lenne végre megismerni a boldogságot, vagy valamilyen más fajta életet, amit életnek is lehet nevezni, nemcsak vegetálásnak.
2013. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyár elején kezdődött,és most is tart.Elveszítettem a szüleimet kb. egy hónap különbséggel,anyagilag padlóra kerültem,a munkám és a magánéletem egy rakás sz@r,mindent nekem kellett a nyakamba vennem.Akinek a leginkább mellettem kéne most állnia,pont az rúg belém folyton valamivel.
2013. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én 15 éves voltam,amikor hirtelen rosszullétek jelentkeztek.Nem tudtam,hogy ez valaminek a kezdete.Iszonyatosan fájt a fejem,szédültem,látáskiesés,időben és térben nem voltam orientált!Az iskolában lettem először rosszul,akkor jöttek a kivizsgálások,hozzáteszem negatív eredményekkel.Majd 2009 novemberében itthon lettem rosszul,akkor már rohammentő igyekezett hozzám.Ekkor jöttek csak a durva dolgok,légzésleállás,azt hittem végem van..:S éreztem..és a családom is.:S Egészen 17 éves koromig voltak ezek,tehát 15 éves koromtól máig gyógyszeren élek,ehhez hozzátartozik,hogy nem tudják pontosan mi lehet a gond! Teljesen kiesett az a pár év az életemből..kórházról-kórházra jártam! Nos,nekem ez volt életem legrosszabb időszaka,amire egy életen át emlékezni fogok!
2013. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az enyém a legsanyarúbb sors, úgyhogy valószínűleg nem ez a hsz lesz a legdurvább, de azért leírom az én nehéz időszakomat. Kb. 3 éve összevesztem a legjobb barátnőimmel (részben az én hibámból) és mellette kamaszkori hülyeség miatt kicsit magamba is zárkóztam. Nagyon magányos voltam, nem voltak barátaim, nem volt akivel megbeszélhettem volna a gondjaimat vagy akivel elmenjek programokra. A felszínesebb ismeretségek (pl. osztálytársak) előtt szégyelltem a helyzetet és próbáltam titkolni pl. ha megkérdezték, hogy hol voltam hétvégén vagy mit csináltam szilveszterkor, akkor kamuztam valamit. A magány nagyon durván le tudja csökkenteni az önbizalmat. Nem kívánom senkinek azt az időszakot, tudom, hogy nem hangzik olyan komolyan, mint más problémái, de nekem ez volt eddig a legrosszabb időszak. Azóta már változott a helyzet, sokkal nyitottabb vagyok és jó barátokat is találtam.
2013. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Elkezdtem leírni de túl hosszú!:(
2013. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem baj ha hosszú. Írd meg, lehet pont a te történeted ad másnak erőt.
2013. okt. 26. 16:00
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Megerőszakoltak(utána két hétig attól rettegtem, hogy csak terhes ne legyek,mikor pozitiv lett a tesztem rohantam a dokihoz, de neki se tudtam elmondani mi történt)anyumél semmit nem vettek észre, rá két hónappal kiraboltak(ki voltam éhezve a szeretetre, egy kis jó szóra és olyan emberekbe bíztam meg,akikbe nem kellett volna,rá egy hónappal meghalt a nagypapám(ő volt az első akit elvesztettem)nem tudtam feldolgozni a mai napig.Senkinek nem tudtam beszélni a gondjaimról,magamba fojtottam mindent,hozzányúltam az alkoholhoz elég rendesen, de valahogy összeszedtem magam, 8 hónapig dolgoztam szenvedélybetegekkel ez sokat segített, most meg gyerekotthonba dolgozhatok,ami mindig egy nagy álmom volt sérült gyerekekkel,akiktől rengeteg szeretet kapok, és megtanultam hogy a legapróbb dolgokat is értékelni kell, a legapróbb örömöknek is örülni kell,pl van egy fekvő kiscsajszim,aki már annyitól msolyog ha oda megyek az ágyához és megsimogatom a kis arcát,vagy a 1,5 évesem aki belecsimpaszkodik a pólomba,rám vicsorog az összes fogával és szorosan hozzámbújik, attól elolvadok.És igaz hogy nagyon nehéz 2 éven vagyok túl,de amióta dolgozok(1 éve) azóta nagyon sok kárpótlást kaptam.
2013. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
8 éves voltam amikor apukám meghalt. Nagyon magamba zuhantam és zárkózott lettem. Rá 5 évre amikor már "kezdtek begyógyulni a sebek" az egyik srác a suliban azt találta ki h én vagyok a legrondább lány az osztályban, úgyhogy innentől kezdve a fiúk körében én voltam az ocsmány. 2 éven keresztül úgy bántak velem mint egy leprással. Még zárkózottabb lettem. A legjobb barátnőmmel is összevesztünk és azóta sem békültünk ki. Eközben beleszerettem egy sokkal idősebb fiúba. (kb akkor amikor elkezdtek csúfolni)az iránta érzett szerelmem több mint három évig tartott. Nemrégiben viszont úgy döntöttem h elmondom neki lesz ami lesz. Nos a válasza az volt h ez nem fog összejönni mert neki más tetszik. Hatalmas kő esett le a szivemről és már nem élek kétségek között. A középiskolai osztálytársaim normálisan bánnak velem és nagyon jóban vagyok az összes fiúval. Eleinte nagyon féltem h ők is rondának tartanak majd de nem igy lett. Apa miatt mindig szomorú leszek de azt hiszem h mostanra talán rendeződni látszik az életem egy KICSIT több önbizalmam is lett az elmúlt egy évben.
2013. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!