Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » X-faktor nézők, mennyire...

X-faktor nézők, mennyire sajnáltátok múlthéten, hogy Tóth Marcell kiesett a versenyből?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire. Megérdemelte.

Már az első adásnál kidobtam volna, egyrészt azért mert már a táborba is összevissza bénázott még azt a pár sort sem volt képes megtanulni, plusz mellette tróger is volt, ahogyan azt olvastam meg mondták is a kisfilmjében.

Meg az hogy hiányzott az anyukája nem indok erre, mert tudta nagyon jól hogy mi vár rá, és több mint 1 hónapja volt felkészülni arra, már az is csoda hogy a múltheti adást nem bénázta el, de a párbajt elszúrta, a kiscsaj leverte őt, ennyi. Túl fiatal még, ez nem neki való.

Szóval nem kár érte.

2013. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A múlt hetit nem néztem, de a mait sajnos igen. Ha ezek mind jobbak a Tóth Marcellnél, akkor megérdemelte a kiesést.

Most annyira 0 volt a produkciója mindahánynak, hogy ki kellene esniük mind egy szálig.

2013. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Semennyire. Lusta, önelégült, elkényeztetett kis tini. Majd ha benő a feje lágya, esetleg produkálni is tud majd. Addig tanuljon inkább.
2013. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semennyire se.

alapból minek jelentkezett 17 évesen?

23-25 alatt nem kellene senkinek se.

addigra legalább beérnének ha gyerekkoruktól énekelnek.

2013. okt. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem sajnáltam, sőt örültem is. Nagyon nem bírtam a srácot, már az első élő show után kidobtam volna.
2013. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.Eckerttel meg az MDCvel karöltve hazazavartam volna Mucsaröcsögére,az első adás után.
2013. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnáltam...(,hogy eddig eljutott)
2013. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!