Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth marcell vélemény? SOS!!

Tóth marcell vélemény? SOS!!

Figyelt kérdés

#X-Faktor #tóth marcell
2013. okt. 8. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

FANTASZTIKUS!!!

Csupa nagybetuvel :)

2013. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jujjjci szerintem is. <3^^
2013. okt. 9. 18:03
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
legjobb <3 :$
2013. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát eddig ő volt a kedvencem, de a tegnapi élő show-ba nagyot csalódtam benne.
2013. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Helyette mindenképpen mást juttattam volna tovább a mentroházból, mondjuk pl Ádám helyett is, de Ádám cool, de voltak még nála is klasszabbak.

Sztem Marcit nem is érdekli már ez az egész, lehet, hogy nem is magától indult, hanem más nevezte be.

Viszont Csordás Ákost asszem mindenképpen tovább juttattam volna a mentorházból, ő lett volna az egyik, és akkor a másik 3-ból, aki még maradt, nem Ádámot és Marcellt választottam volna; de Ádám is nagyon jó, de volt ott még aki nála jobban tetszett, a fiúk eleve 7-en voltak, és én 4-et tudtam volna ott is tovább juttatni, csak Csordás Ákosra emlékszem, majd a másik kettő emböckének megnézem, mi a nevük, akiket én választottam volna:)

2013. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

'jujjjci'....édesistenem......dobtam egy hátast ettől....


de hogy ne csak off legyen a kommentemben,reagálok a kérdésre is:

sanszos,hogy ma este elköszönünk tőle,a tegnapi produkciója harmatgyenge volt...meg ez a 'lesz.rom' stílus....tehetséges meg minden,de ha már bekerült,elfoglal egy helyet,amit simán egy másik,sokkal tehetségesebb jelentkező érdemelt volna meg (pl. Horváth Dávid),ha már úgy döntött,hogy márpedig ő énekes lesz,akkor igenis küzdjön és tegye oda magát!!!

de hogy egy kicsit mellette is érveljek (bár nem sírnám ki a szemeimet,ha kiesne) az Xfaktor részéről nem volt helyénvaló a kisfilm,amit a produkciója előtt vetítettek,végülis kijelölték az első kiesőt ezzel a negatív felvezetéssel. bár kisfilmet meg muszáj vetíteni,és nem hinném,hogy sok olyan pillanat lehetett a felkészülésében,amikor minden a helyén volt.

2013. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Nekem tetszett a stílusa, a tegnapi adásról (az elejéről) viszont lemaradtam, úgyhogy nem láttam Marci bemutatkozó kisfilmjét. Hol tudom visszanézni?
2013. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nagy kar lenne erte, ha ez a "baki" (mert en nem neveznem annak, szerintem a dalvalasztas volt katasztrofalis, foleg az a verzio, amit enekelt) miatt kiesne, nagyon tehetseges, brutalis hangja van, es biztos vagyok benne, hogy nagy jovo all elotte. Eros a mezony nagyon, de ha tavaly is sokaig tudtak tolni az olyanokat, akik soha egy tiszta hangot nem enekeltek,
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy kar lenne erte, ha ez a "baki" (mert en nem neveznem annak, szerintem a dalvalasztas volt katasztrofalis, foleg az a verzio, amit enekelt) miatt kiesne, nagyon tehetseges, brutalis hangja van, es biztos vagyok benne, hogy nagy jovo all elotte. Eros a mezony nagyon, de ha tavaly is sokaig tudtak tolni az olyanokat, akik soha egy tiszta hangot nem enekeltek, egy tehetseges embert ne szorjanak ki ilyen miatt!!

#2 voltam

2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
OFF, ketszer ment el, bocsanat :)
2013. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!