Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dubai-ban vannak hajléktalanok?

Dubai-ban vannak hajléktalanok?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ha egyesek elviccelnék a kérdésemet.

Én ezt teljesen komolyan kérdezem,mert azt hallottam Dubai a leggazdagabb ország,és kíváncsi vagyok,hogy ott vannak-e hajléktalanok!Köszönöm előre a válaszokat!



2013. okt. 29. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

pár éve láttam egy doku filmet.

állampolgár csak születéssel vagy házassággal lehet vki, ha ott töltött 5 v 10évet.

de akkor sem lesz teljes jogú polgár, de a születendő gyereke már igen.

a teljes jogú(magyarán született állampolgárt) havi állami juttatás illeti meg, asszem 1-2000 dollár / hó!!!

ezért nemis dolgoznak....

alja munkát pakisztáni, v szaudi menekültekkel csináltatnak, de a közel keletről és észak afrikából is sok betelepült idény munkás él ott, ők lehetnek csövesek az ottani polgárokhoz képest!

2013. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dubaiban nem, mellettem Sharjahban és Ajmanban látni azért ilyen viskókat az út szélén.

De hogy ott most laktak emberek vagy csak egy régi szeméttároló volt azt nem tudom, mert nem mentünk be egyikbe sem.

Csak feltűnt, hogy azért látni ilyet is.


Hajléktalant én nem láttam.

Kétlem , hogy túlélnék azt a hőséget a szabadban.

2013. nov. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de ha azzal sem vagy tisztában, hogy Dubai nem egy ország akkor sajnos nem tudom komolyan venni a kérdésedet...
2013. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!