Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolatok arról, hogy 13...

Mit gondolatok arról, hogy 13 évesen elterveztem, hogy Dubaiba szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Ott dolgozni, ott szeretnék élni a szüleim fizetnek mindent persze de itt hagyom a családomat meg minden.De nekem mindig a luxus volt az első,És az,hogy sokat keressek,de normális ez? az érettségit szeretném itt,és szeretnék arabul is tanulni.

2013. szept. 3. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
álmodj királylány.
2013. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát benned sincs haza szeretet...És normális ha luxusra vágysz én voltam már Dubaiba de nem szeretnék ott élni...13/L
2013. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs bennem semmi haza szeretet...de ezen csodálkozik valaki is?:DD
2013. szept. 3. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

normális.


inkább ilyen legyél, mint aberrált, sorozatgyilkos hajlamokkal rendelkező egyén.


szal tedd, amit szeretnél.

2013. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dubai király hely. Nem értem, miért mindenkinek csak a k*rválkodás jut róla eszébe. Nem ebből áll.. Az a hely egy csoda. Oda egyszer el kell jutni.
2013. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
vannak céljaid és ez jó:)
2013. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz gondolat, 13 évesen mondjuk kissé korai, és luxuskörülmények közt sok egyéb helyen is tudsz élni, de ha Dubai a vágyad, hát legyen Dubai.

A lényeg, hogy tájékozódj, mik a piacképes szakmák ott (és mik lesznek, mire elérsz odáig hogy egyetemet válassz), és azokra hajts rá - ehhez persze nyilván az is kell, hogy jó intézményben jó szakmát tanulj és legyél is benne olyan profi, hogy ott tisztességesen megfizessenek.

2013. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hollófernyiges ***** válasza:
5%
Hát ha lány vagy, addig is gyakorolj egy uborkával.
2013. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Kur_vának? Mert egy érettségivel ott sem sokra mész. Igen, jól lehet keresni külföldön, ha van nyelvtudásod és szakmád, vagy diplomád. De ha kimész, úgy, hogy épp hogy makogsz arabul, azt is rossz kiejtéssel, szakmád, diplomád nincs, akkor ugyanúgy csak rossz állásod lehet. WC pucoló, bébiszitter, utcaseprő itt is lehetsz, ahhoz nem kell kimenni. Szóval ha mindenképpen ki akarsz menni, akkor is tanulnod kell valamit, márpedig azt anyanyelven a legkönnyebb. Érettségi után csak alakalmi munkákra szoktak kimenni, hogy itthonra összegyűjtsék a főiskola vagy más továbbképzési lehetőség árát, nem örökre. Vagy gondolod, hogy az Egyesült Arab Emírségek(vagy bármilyen más ország) minden vágya, hogy luxusban eltartsa a semmihez nem értő bevándorlókat? Az érettségi nem cél, hanem alapkövetelmény, pláne külföldön, nem sokra mész vele, kis zsebpénzt keresni lehet vele, de normális karriert befutni, és luxusban élni nem.

És nem hiszem, hogy normális, hogy számodra minden a pénz. Gondolom szüleid elkényeztettek, és egy szalmaszálat nem tettél még keresztbe életedben.

2013. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális? :D szerintem az emberek 98%-ának az a vágyálma, hogy sokat keressen és luxusban éljen :)) vagy legalább is kényelmesen.
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!