Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni egy...

Hogy lehet megszabadulni egy olyan embertől, akitől nem lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit paradoxon... A helyzet a szokásos "barátságból indult, de beleszerettem" eset, és azon felül, hogy már késő lenne "eldobni", nem is tudom, mert egyszerűen nem lehet. Mintha a falnak beszélnék.
2013. okt. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csald meg. Ha így is megmarad, akkor talán használd ki. Vagy ha mindenáron el akarod hajtani, akkor intézd úgy, hogy tartozzon neked valamivel, amit nem tud visszaadni, és csak azért is kérdezgesd, hogy mikor adja meg. Vagy még jobb, akaszd rá az egyik barátnődet, hogy ő csaljon meg téged, és akkor egyértelműen kiadhatod az útját.
2013. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom megcsalni, hiszen barátok vagyunk, nem több. Barátnőm meg nincs, csak "ő" van (volt) nekem. :/
2013. okt. 29. 22:21
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

De lehet. Nem veszed fel a telefont, nem válaszolsz a mélre. Találsz egy másik barátot.

(ha biztos,hogy ezt akarod)

2013. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy beleszerettél, aztán ha nem viszonozza, ő maga fog elkezdeni kerülni téged, elfelejtheted, és minden a normális kerékvágásba áll vissza egy idő után, ha meg viszonozza, amit érzel, akkor akár össze is jöhettek.
2013. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!