Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van olyan nagy igény a...

Miért van olyan nagy igény a mulatós zenére?

Figyelt kérdés
Semmi mulattató nincs benne. Azt a zajt, amit kreálnak, közel sem színpadra termett emberek teszik. A hangjuk éneklésre egyáltalán nem alkalmas. A színpadon csak össze-vissza csápolnak, kurjongatnak, olykor megkérdőjelezendő, hogy az értelmi szintjük valóban az emberekéhez hasonlítható-e. Ami pedig igazán kiborít, az a szöveg. Általában érthetetlen, hisz annyira rossz a hang és a megvalósítás, de amikor kivehetőek a részletek, hát az valami borzalmasan silány. Egyszerűen nulla kreativitás, semmi értelme annak, amit mondanak, mintha csak szavakat raknának egymás mellé véletlenszerűen, a témájukat tekintve is szűkösen állnak: bánat vagy öröm, ez a kettő. Annyira igénytelen, rossz, értékelhetetlen, zenéhez közel sem hasonlító produktum, de mégis, emberek ezrei találnak ebben "szórakozást". Persze, most írhattam volna a fiatalok körében elterjedt, techno-dnb-rnb ugyancsak zenétől távol álló műfajokról, így muszáj megkérdeznem: Miért nincs igény a ZENÉRE?
2013. okt. 30. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én se szeretem. Popzenét hallgatok.
2013. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ami mára a mulatós zenéből lett, az valóban katasztrófa, de egy igazi régi mulatós dal, vagy egy nóta nagyon szép és igényes tud lenni, de mint oly sok minden, ez a műfaj is fogyasztási cikk lett, ahol nem számít a minőség, csak az, hogy az egyes előadók az újdonság erejét kihasználva rövid pályafutásuk során minél több pénzt tudjanak szerezni.

A zenére mindig is van igény, bár a mai média által befolyásolt közízlésből kiszorultak az értéket képviselő zenei irányzatok és csak a szemét maradt.

2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mert különbözőek vagyunk, ettől szép az élet! Nem? Nekem az áriálás a halálom, pedig a műveltek nagyra értékelik, én lesajnálom!
2013. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én rockot hallgatok, van igényem a zenére, a szép szövegekre (igen, a rock zenében ez meg van, sokak véleményével ellentétben). De néha kedvem van a mulatóshoz, mikor rám jön az öt perc, nevetni rajta, és énekelni... heti 1x el vagyok vele, nem is azért kell, hogy hú de jó minősége legyen. Legalábbis nekem nem, mert nem ez a fő zenei stílusom.
2013. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért van,mert nagyon sok embernek egyáltalán nincsen szépérzéke,vagy nincsen hallása,vagy 50 felett van,és M.O.-n él.(vagy c.gány) Az ízlés és az ész is összefügg sokszor...
2013. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a mulatós zenét. Amit szeretek, az a régebbi klasszikus rock, popzene, és szeretem a komolyzenét is.
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Mert egyszerűen nincs más.


A pop egyszerűen hihetetlen mélységekbe süllyedt mind itthon, mind külföldön.


A rock, metál túl durva, hogy közösségben, jókedvben hallgassuk.


A rap/hip hop túl obszcén és semmi gyökere nálunk.


A reggaenek sincs gyökere, ráadásul a drogosok zenéje.


Úgyhogy marad a mulatós, ami legalább vidám, egyszerűek és nem bántóak a szövegei, jellemzően a szórakozásról, szerelemről.

2013. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Akkor te még nem hallottál mulatós zenét. Amit most csinálnak az tényleg nem zene de az egy dolog h te még nem hallottál a normális fajtából attól még van. Amúgy én se szeretem de nem is utálom, és nem kéne ennyire általánosítani és szidni más ízlését, mindenkinek más az ízlése és mindenki azt hallgat amit akar. Az ami neked zene az lehet hogy másnak sz@r.

De van még ennél rosszabb is, a mostani bu@is nyálas popsz@rokról inkább ne is beszéljünk, ugyanúgy elkurvult mint a mulatós és a hasonló zenék az idők során.

U.i.: És, a dance műfajban is vannak jó zenék csak most itt valamiért a rock a divat, és ezért nem veszik észre h nem csak abból áll a zene.

2013. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7


Vad Fruttik, Punnany Massif, egyik sem durva, sem obszcén, kedvelhető zene. De még sorolhatnék jó párat.

2013. okt. 30. 11:42
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert sok a cigány.
2013. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!