Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatott 3.5...

Igény szerint szoptatott 3.5 hónapos babám nagyon anyás, sokszor csak cicin tud megnyugodni, gondoltam, elkezdem hordozni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ajándék kengurut próbáltam és babaerszényt de egyik sem valami jó,szerintem neki sem,mert hamar sírni kezd. Az erszényben egyik nap megtalálta a cicim és el is kezdett szopizni,ez eddig eszbe sem jutott,be is lelkesültem,de aztán nyögdécselni kezdett hogy szűk a hely...Én szívesen szoptatom akár naphosszat is,ha neki ez kell,de azért főzni,takarítani,mászkálni és neadjisten mondjuk kisminkelni magam:) is jó lenne...Mit gondoltok,hajmeresztő ötlet valamilyen hordozóeszközben szoptatni? Milyen típusok jók erre a célra? Hol lehet venni? Köszönöm!!!

2013. okt. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális dolog kendőben szoptatni. én hívnék egy hordozási tanácsadót, ő megmutatja a helyes felkötést, hogy lehet szoptatni kendőben és még kölcsönözni is tudsz tőle (vagy ajánl olyan helyet, ahonnan lehet) és akkor nem kell egyedül bajlódnod, hogy mit hogyan kell csinálni, mi a helyes.
2013. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hordozókendőnek ez az egyik fő célja egész kicsi gyereknél.

Nekünk e-bay-ről van ez:

[link]

2013. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó akkor tovább haladok "az úton".:))) köszönöm nagyon a válaszokat!!!
2013. okt. 27. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3 és fél hónapos, nagyon anyás, erre magadra kötöd? Nem ez itt az egyetlen ellentmondás... Várj, segítek. A baba olyan lesz, amilyenné te teszed. Ha te egész nap szívesen szoptatod, akkor ő egész nap szívesen fog szopni, és hiába mondod, hogy szeretnél takarítani és sminkelni, ha közben arról kérsz tanácsot, hogy hogyan kösd magadra. Már megszülted, 2 test vagytok, tedd le a gyereket! Hogy mást ne mondjak, a folyamatosan hordozott babák mozgásfejlődése sokkal lassabb. Én értem, hogy fontosnak szeretnéd magad érezni, de ez a babának nem tesz jót!
2014. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!