Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A konzulok Istenek? Döntenek...

A konzulok Istenek? Döntenek néhány papír alapján emberek sorsa felett? Megkérdőjelezhetik a férjem és köztem lévő kapcsolat valódiságát?

Figyelt kérdés
A férjem külföldi állampolgár! A konzul elutasította a vízumkérelmet! Én megkerestem telefonon ,és megkérdeztem ,hogy mi az oka az elutasításnak!! Lekezelő volt ,és úgy beszélt velem ,mint egy h...e gyerekkel!Felnőtt ember vagyok két gyereket felneveltem! A lányom 1 év múlva orvos lesz ,a fiam most jelentkezik egyetemre! És a legnehezebb korban maradtam egyedül!De felneveltem őket tisztességesen!Most szeretnék élni a férjemmel,de mások döntik el ,hogy lehetséges vagy nem!!! Ez demokrácia??? Ez szabadság??Nincs jogom ebben a országban,csak kötelességem van itt???Tisztességes adófizető állampolgár vagyok,miért nem lehetek boldog a férjemmel??

2013. okt. 30. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
jogos a felháborodásod, de látod, ő dönt bizonyos ügyekben..de ez nem azt jelenti h neki nincs főnöke...a külügyminisztériumnál élhetsz panasszal.
2013. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen állampolgár ?mert sokat számít az is
2013. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Algír állampolgár! Amit nem véletlenül nem írtam ide!Mert kicsit elegem van az előítéletekből!Én ismerem a férjem ,nem muzulmán ,nem arab! De ebbe nem szeretnék belefolyni!A férjem egy nagyon jó ,tisztességes ember! Én meg nem vagyok egy 16 éves fruska,aki felelőtlenül házasodik!Bár szerintem minden házasság zsákba macska bizonyos szinten!Akkor derül ki minden amikor két ember együtt él,minden nap!De én még a lehetőséget sem kapom meg mert egy vadidegen ember aki ráadásul tele van előítélettel ,eldönti a sorsom!Egy köztörvényes bűnözővel nem beszélnek olyan stílusban ,mint velem beszéltek!43 évesen van 26 év munkaviszonyom ,mindig fizettem az államkasszába tisztességesen,és úgy beszélnek velem ,mint egy kutyával! Most se kérek semmit csak amihez jogom van!Együtt akarok élni a férjemmel!
2013. okt. 30. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
A magyar állampolgároknak meg joguk van biztonságban élniük a saját hazájukban, de ha te annyira odavagy a választottadért, akkor talán költözzél te az ő hazájába...
2013. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondolom te rasszista vagy!! Hidd el szívesen odaköltöznék ,de van egy súlyos beteg (Alzheimer-kór)édesanyám,akiről én gondoskodom!!A hozzád hasonló "jó indulatú" emberektől jobban tartok ,mint bárkitől akivel abban az országban találkoztam!Magyar vagyok,és jogom van itt élni ,akkor is ha a férjem nem magyar!Még akkor is ha ez a hozzád hasonló "felsőbbrendű fajnak" Nem tetszik!Túl sokat fizettem én itt már az államkasszába,és túl sokat dolgoztam itt ahhoz ,hogy jogom legyen itt élni!Tisztességgel neveltem két gyereket és most gondoskodom az anyámról,ez mellett dolgozom! Mielőtt véleményt alkotnál ,és elküldenél engem innen ,nézz magadba!! Ki vagy te?? Ki vagy te hogy lekezelő,és öntelt módon osztod az észt???
2013. okt. 30. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
már nem azért de most ránk vagy mérges? :D olyan dolgokkal vagdalózol, mint pl 26 éve dolgozol felneveltél KETTŐ 2(!!!) gyereket. Elárulom nem vagy egyedül az országban, rajtad kívűl ezt még minimum 1,5-2 millió nő elmondhatja, de nem teszik, ez természetes. Férjed valószínűleg veszélyt jelent az országra, ezért nem engedélyezték, később talán fogják ha változni fognak a dolgok... Ne itt keress megoldást, oké kiírtad magadból ennyi. Menj nagykövetségre,külügyminiszterhez jogorvoslatra.
2013. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem ,hogy kommentáld a kérdésem!Az én férjem nem jelent veszélyt senkire!És van itt éppen elég ember aki miatt aggódni kéne!Akit el kell tartani,és akik valóban veszélyt jelentenek a becsületes emberekre nézve!De nem csak az a magyar aki május 28.-án is kokárdába jár!Én is az vagyok!Hidd el amint megtehetem elhagyom ezt az országot!de ugye nem kívánod az anyám halálát??Milyen ember vagy te?? Szégyen!!
2013. okt. 30. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
szégyen vagyok te meg hárpia, nem tudom hogy bír a férjed és ezúttal nem is kommentálok többet további szép életet, kézcsók
2013. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amilyen a mosdó,olyan a törölköző! Sajnálom,hogy itt kell élnem,és nem én vagyok az egyetlen!De a lelkiismeretem ideköt!Bocsánat ,hogy elragadtattam magam!És köszönöm,hogy nem kommentál a továbbiakban,mert ha segíteni nem tud,ártani,másokat bántani,ítélkezni,nem szükséges!Köszönöm
2013. okt. 31. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!