Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek felelőtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felelőtlenség néhány hónapos ismeretség/kapcsolat után házasságot kötni? . Ha sok időt tölt együtt a pár ezalatt a néhány hónap alatt.

Figyelt kérdés
Vagy mennyi idő a normális/megszokott?
2012. jan. 26. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Érdemes megvárni, amíg felszáll a lila köd és reálisan tudod látni a másik jó és rossz tulajdonságait. Biztos hallasz majd sikersztorikat is meg kudarcokat - az enyém kudarc. 3 hónap után kérte meg a kezem, fél év után házasodtunk. Egy évre rá már külön éltünk és a kezemben volt a válási papír. Hatalmas szerelem volt, soha nem éreztem még ilyet - ő is hasonlóan érzett. Nem ezzel volt a baj, viszont egyszerűen nem tudtunk együtt élni, öltük egymást 24 órában (lelkileg és fizikailag is). Felőrölte az idegeinket, nem passzoltunk össze, hiába a szerelem. Ha előtte várunk, vagy együtt élünk egy kicsit, akkor kiderült volna.
2012. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Szerinted a házasság csak a szerelemre épül?
2012. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Értem. De mi az első naptól kezdve együtt élünk... Egyszer ott aludtam nála, és többé nem mentem "haza"... :)

a lila köd hol van, hol nincs, éjjel van, nappal mindent megosztunk, ebédet, gondokat, pénzügyeket. Az első héttől kezdve, és ez már 5 hónapja van így. A napnak a legnagyobb részét is együtt töltjük, mert összekötnek a feladataink. Ha úgy tetszik a munkánk. Én már nem nagyon akarok várni, mert már annyi bajom volt az életben, és tovább akarok lépni. 29 vagyok, nem túl fiatal, nem is öreg, úgy érzem éppen ideje lenne már normális családban élni és gyereket csinálni.

2012. jan. 26. 13:53
 4/30 A kérdező kommentje:
Utolsó... Ezt az elhamarkodott következtetést miből sikerült leszűrnöd?
2012. jan. 26. 13:54
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
hazassagot felelotlenseg kotni nehany honap utan, akkor is ha az elso naptol fogva egyutt eltek. kell legalabb egy ket ev mire jol kiismeri az ember a masikat. par honap utan meg mindig a rozsaszin kod lebeg. ez egy nagy dontes felelsleges belerohanni.
2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

-Egyrészt kortól is függ, vagyis tapasztalattól. Ha alig múltál húsz, akkor felelőtlenség, mert kevésbé vagy még megértő, alkalmazkodó, továbbá a párodról sem tudhatod, hogy mennyire az, és merre fog változni később. Rizikós.

Ha már elmúltál úgy 30, akkor nagy az esélye a tisztábban látásnak. Továbbá feltehetően volt már egy-két hosszabb kapcsolatod, és megtudod ítélni, hogy azokhoz képest mennyire más ez. És ha annyira tökéletes, akkor azt úgyis érzed.


-De mivel pár hónap alatt nem derül ki minden tulajdonság és hülye szokás, azért ha házasságot kötsz, akkor vállalnod kell, hogy azokkal együtt elfogadod.

Ha meg gyereket vállaltok, akkor főleg.

Olyan nincs, hogy pár hónap hú de nagy szerelem, házasság, zsupsz gyerek is, aztán közben alaposan megismered és rájössz, hogy mégse jó és válás! Vagyis van, de akik így tesznek, ők a társadalom megrontói. Míg egymással balhéztok, addig elmegy, de ha már gyerek van, akkor ahhoz egymás maximális elfogadása is kell!

2012. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
#3: annyira jó, amikor ketyegő biológiai órás csajok tesznek fel ilyen kérdéseket. Bármit is mondunk, te úgysem fogadod meg, mert gyerek, meg család az KELL, bármi áron.
2012. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

nem muszáj házasságot kötni. együtt élni is lehet. mi is nagyon az elején összeköltöztünk, idén van 3 éve, hogy együtt élünk, és a mai napig vannak olyan dolgok, amikben össze kell csiszolódnunk.

a helyedben legalább 1 évet várnék a házassággal, ha már ennyire fontos ez neked.

gyereket vállalni a 30as éveid elején is tudsz minden gond nélkül.

2012. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Nővéremék 2001 januárjában ismerkedtek meg a férjével, márciusban már terhes volt a fiával, augusztusban összeházasodta, van azóta már egy lányuk is és idén lesz 11 éve hogy házasok és jól vannak, a hétköznapi dolgokon kívül semmi problémájuk nincs. (tudtommal)
2012. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem miért lettem lepontozva??? Azért mert leírtam egy pozitív példát???? Hát szánalmas aki ezért lepontozott, vagy egyszerúen féltékeny, hogy nővéreméknek sikerült így??????????????????????????
2012. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!