Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehéz alkalmazkodni az új...

Nehéz alkalmazkodni az új életemhez, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

El kellett költöznöm. Egy kisvárosban laktam, mindenki szeretett, tulajdonképpen "sztároltak" volna, ha hagytam volna.

Felköltöztem Pestre. Utolsó évem a gimnáziumban, az osztálytársaimmal nem nagyon érdekeljük egymást, persze elvagyunk, de nem hiszem, hogy tartósabb barátságok lesznek. Külőnbözőek vagyunk, idősebb vagyok.

A szüleim éjjel-nappal dolgoznak, szóval nincs otthon senki, de a magányt szerencsére jól tűröm. De az unalmat nem. Akárhová mentem volna sportolni, vagy túl drága, vagy túl öreg vagyok hozzá, és nem lenne értelme belefogni (versenytánc, szinkronúszás - eddig balettoztam; próbálkoztam más csapatsportoknál is, pl. kézi- vagy röplabda, de egyiket se tudnám olyan szinten űzni, mint régen a balettot).

Azonkívül volt egy elképzelésem a jövőről, de olyan kritikákat kaptam, amikből azt szűrtem le, hogy nem vagyok elég jó a választott pályához, (és sajnos igaz) amire eddig készültem, ami nagyon gáz, mett érettségizek, nem tudom, menjek-e egy olyan szakra, ami nem érdekel, vagy kockáztassak, és valószínűleg lebőgök, és diplomás munkanélküli leszek.

Egy hatalmas nyomorék vagyok, az egész eddigi életem gyönyörű volt, azt hiszem, vége a legszebb éveimnek. Mit tudnék kezdeni magammal? Nem tudok szerepelni, se versenyezni, és még a választott pályámhoz se vagyok elég jó... línál még nekem valamit az élet??? Nem akarok enyhén duci feleség lenni, akinek az EGYETLENEGY sikere a családja. Karriert akarok és sikerélményt, de most egyikre sincs esélyem.

18/L


2013. nov. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
HÁHÁHÁHÁÁÁÁ! 18 éves, és úgy érzi, hogy zsákutcában van az élete! "... azt hiszem, vége a legszebb éveimnek." Mekkora béna egy szöveg. EMELD MEG A SGGED, ÉS TEGYÉL VALAMIT! Na és, ha lebőgsz, akkor mi van. Neki indulsz még egyszer. Átlag magyar több mint 60 évet él. Még az egyharmadánál sem vagy, és ha a gyerekkort nem számítod, akkor még kevesebbet. Ne a neten nyavajogjál, hanem ÉLJÉL!
2013. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp most mondtam el, hogy nekem NEM KELL ez az élet, nem tudok semmi olyat csinálni amit szeretnék, megpróbáltam úgy élni a hétköznapokat, ahogy itt elvárják, de nekem nem az az élet, hogy egy csomó vadidegennel kóborlok a városban, aztán hétvégén bulizok egyet és kész.
2013. nov. 1. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
a fitnesz modell dolognak,vagy a sima fitnesz versenysportnak utánanézhetnél.
2013. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 1. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

de ismerek egy volt balettos lányt,aki különböző okok miatt abbahagyta a balettot és ő jógázni kezdett,majd jóga oktató lett.

szóval a fitnesz mellett a jóga is lehet egy nagyszerű kihívás és komoly cél.

nézd csak-

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

2013. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!