Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van-e kedve valakinek egy...

Van-e kedve valakinek egy kerékpáros el Caminot megcsinálni jövő nyáron? Én 72 éves vagyok, de nem érzem úgy, hogy ez ne menne. Fiatalabbak sem kizártak, csak tudjanak alkalmazkodni az idősebbekhez!

Figyelt kérdés

2013. okt. 21. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy gyalogosról álmodom már évek óta, de sajnos ha a szabadidőt még meg is tudnám oldani, de sajnos az anyagiak sosem jönnek össze.
2013. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg értem a vágyát,de én koromnál fogva már gyalogosat nem tudnék vállalni. Minél többen (egy bizonyos határig) jönnénk

össze, annál olcsóbban lehetne megszervezni! Ha ehhez van kedve és tud megfelelő társakat toborozni, szívesen venném!

üdv. István

2013. okt. 23. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem lenne :) 19 vagyok, jövő nyáron már 20. Ha gondolja, megadhatok egy emailt, hogy megismerkedhessünk.
2013. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt Fiú!


Megadom az e-mail címem, minden érdekel!

üdv. N.I.

2013. okt. 26. 12:11
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben lefelejtettem a címem!

niniszistvan@citromail.hu

2013. okt. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!