Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mai 25-30 évesek, jó lenne...

Mai 25-30 évesek, jó lenne újra 5-6 évesnek lenni?

Figyelt kérdés
Szivesen csinálnátok újra végig az eltelt éveket,vagy nem volt nektek ez kellemes időszak?Mert nekem nem kellemes élmény volt.Eléggé zárkózott v.ok, nehezen viseltem a sok cívódó emberkét,társaimat,ők sem barátkoztak velem.

2013. nov. 3. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!

Alig vártam, hogy önálló legyek, biztos, hogy nem csinálnám végig újra a gyerekkorom!

2013. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éves fejjel is szívesen lennék ismét 5-6 éves..
2013. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz, de akkor még nem voltam igazán tudatában az életnek, de az általános suli már nagyon jó volt, én imádtam. Most 25 vagyok, a mostani életemet is szeretem, van egy nagyon jó munkám, egy szép lakásunk, és 7 éve egy csodálatos férjem.

Összességében már nem kezdeném újra, mert boldog vagyok, de jó visszagondolni a szép évekre.

2013. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább 15-16 lennék újra.
2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: hozzátenném, nem azért, mert annyira jó lett volna az akkori életem, hanem mert utólag már sok mindent máshogy csinálnék. Szívesen újrakezdeném 15 éves koromtól.
2013. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1-est kérdezem."nem csinálnám végig a gyerekkoromot" most tudod milyen volt,ha újra születnél megint nem tudnád milyen lesz!Én végigszenvedtem minden napot,hónapot, évet,most aránylag jól elvagyok,és próbálok felejteni.
2013. nov. 3. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: hány éves vagy? Miért érzed úgy, hogy szenvedés volt a gyermekkorod?
2013. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább olyan 17 lennék.
2013. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!