Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt rajtam kívül még...

Vannak itt rajtam kívül még magányos fiatalok,20-25 évesek? Vagy csak én vagyok ekkora lúzer, hogy se kutyám, se macskám?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem sikerült semmilyen baráti kapcsolatot kialakítanom ennyi idős koromra se. Velem van a baj? Miért csak az olyanok vonzódnak hozzám, akik csak az energiámat akarják leszívni és kihasználni? Mert eddig csak ilyen "barátaim" voltak.
2013. okt. 12. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Macskát nem nehéz szerezni.
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak. Én nem görcsölök ezen, konkrétan szarok rá.
2013. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1 -_-


2 Én nem sz@rok rá.

2013. okt. 12. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Dehogynem, ugyanúgy szarsz rá te is. Különben tennél ellene:)
2013. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak.... :(
2013. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 Honnan tudod, hogy nem teszek ellene?:D

5 Akkor üdv a klubban.

2013. okt. 13. 12:20
 7/8 anonim válasza:

Gondolj vissza az elmúlt időszakra. Idézd fel azokat az embereket akikkel esetleg barátságot köthettél volna. Voltak olyan emberek akiket eltudtál volna képzelni barátodnak? Olyanok akik nem tartanak vissza a mindennapos panaszkodással és akiknek nem csak arra vagy jó, hogy lehúzzanak pénzel hétvégente a buliban?

Ha igen akkor megszoptad, ha nem akkor nem.


Igen amúgy vannak, de én végig gondoltam és arra jöttem rá, hogy elhanyagolható azoknak a száma akik tényleg előre segítettek volna az életben. Akik segítettek volna a fejlődésemben és a kapcsolatunk nem merült volna ki a panaszkodásban és a hétvégi ivásban. Az ilyen kapcsolatok visszatartanak és annak ellenére, hogy tisztában vagy azzal, hogy értéktelenek ezek a kapcsolatok mégis egyfajta kötelességet érzel ezáltal nyomás alá kerülsz teljesen feleslegesen. Ilyen emberekre kár időt pazarolni, tipikusan azok akik képtelenek magukkal mit kezdeni és csak nyávognak a saját piszkukban.

Olyan emberekre van szüksége az embernek akik nem gátolják meg, hanem ellenkezőleg támogatják és ambiciózusak, tehát ők maguk is tesznek azért, hogy jobb legyen az életük.

Sajnos nekem még a családomban sincsenek ilyen emberek. A szüleim visszahúznak, nem értek el semmit az életben. Az anyám minket hibáztat a kialakult pocsék helyzetért. Én is panaszkodós lettem ahogy látod. Így pedig kin tudnék segíteni, kinek lehetnék ilyen állapotban a barátja? Senkinek, pont ezért kell megváltoznom és erősebbé kell válnom és ki kell törnöm ebből a sz@rból.

Amikor ez bekövetkezett akkor lesznek barátaim, addig nem érdemes keresni, mert csak olyan barátokat találnék amilyen jelenleg én vagyok. Na már most egy hozzám hasonló ember maximum visszatartani tud a fejlődésben a folyamatos panaszkodással, ill. elvárásokat táplálni a másik iránt, semmi több. Ilyen kapcsolatokra pedig normális embernek nincs szüksége.

2013. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, volt nem egy ember, akit el tudtam volna képzelni barátomnak, de ők nem akartak a barátaim lenni. Próbálkoztam, de lehet, jobban kellett volna, erőszakosabbnak kellett volna lennem, vagy nem tudom. Úgyhogy igen, megszoptam, vagy megszoptam. Ha nem lettek volna, az most nem vigasztalna.

Körülöttem egy időben volt egy jó pár ember, akiknek voltak ambícióik, de nem kellettem nekik, pedig nekem is voltak. Így maradtak azok, akik lehúztak. Csak ők álltak szóba velem. Amúgy nagy igazságot mondtál ki. Belőlem is egy nagy marék önsajnálat lett, pedig én nem voltam ilyen. De mára annyira a részemmé vált, hogy észre se veszem és már nyivákolok. De nem tudok nem panaszkodni, amikor egyszerűen elégedetlen vagyok és igen, nemcsak én vagyok hibás a sorsomért, hanem más is. Meg sokszor idegesít az, amikor másnak csak úgy jóra fordul, a szájába repül a sült galamb, nekem meg önerőből kell kitörni. Nem tudom, hogy szokhatnék le a nyávogásról. Ha sikerülne, minden sokkal jobb lenne.

2013. okt. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!