Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szinte ok nélkül lefejelt egy...

Szinte ok nélkül lefejelt egy roma csávó a házban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval jöttünk volna le lifttel a barátnőmmel, erre akik a liftben voltak (lehívtuk) olyan gyorsan lenyomták a gombot, hogy esélyünk sem volt kinyitni az ajtót. Én mérgemben beleütöttem az ajtóba és lementünk a másikkal.


Egy roma csávó várt lent a barátnőjével, már meg akartam szólalni, hogy máskor nem kéne lenyomni a liftet, mire válaszképp baromi nagyot fejelt rám, utána elhátrált.


Fel sem fogtam mi történt, ő már oldalgott ki a barátnőjével és elhúztak egy fehér autóval, amúgy amikor mentem utána még kötekedett, de látta, hogy már én is ütnék ezért olyan gyorsan elillantak, hogy nem is volt időm átgondolni megtoroljam-e a puklit a szememen.


Tudom melyik kocsival mentek el, azóta vissza is hozták a kocsit és a ház előtt áll.


Gondolkoztam a szélvédő beverésén, vagy egy üzeneten. Eléggé szar, hogy a barátnőm előtt "vernek meg" de puszta hidegvérből nem reagáltam az egészre.


Szétverjem a kocsit, szélvédő? vagy elég egy nyomtatott üzenet? Dolgos romának tűnt a csávó, nem annak a késes gettósnak, de ez akkor is durva volt.



2013. nov. 3. 20:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben, hogy tanultam harcművészetet, és ha rajtam múlott volna, mentő vitte volna el a csávót, de tudom, hogy mennyire kockázatosak ezek az utcai verekdések, ezért általában nagyon is kerülöm a bajt...
2013. nov. 3. 20:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre mit mondjak. Ha egy ilyen hülyeség miatt (gondolom, nem orvoshoz vitted a barátnődet félholt állapotban) beleütsz a liftajtóba, az nem épp a harcművészetek adta higgadtság jele.

Szerintem a következő incidensig ne csinálj semmit. (Mást nem mondok, mert nem szeretnék felbujtásért sittre kerülni.)

2013. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ők kezdték a genyóskodást azzal, hogy kisajátítják a liftet. Én mindig megvárom, hogy beszáll-e valaki, de olyan sosincs, hogy direkt gyorsan lenyomom nehogy be tudjon szállni.


És akkor az ajtóba ütésért az a bosszú, hogy még ő fejel le? Van egy kiállásom, de ezt a "ki ha én nem" fejet amikor mentünk le, és azonnal kérdés nélkül meg is fejel dolog olyan amivel sosem találkoztam még. Olyan volt mint egy hátbatámadás, barátnőm szerint örülhetek, hogy nem kést kaptam ilyen hirtelen. Ugyanis így szokták.

2013. nov. 3. 21:04
 4/14 anonim ***** válasza:
A kocsit ne piszkáld, a cigánnyal rendezd a dolgot de azzal számolj hogy először lehet hogy 1vs1 lesz de aztán 3vs1, (ha cigány van a közelben akkor mindig 100% kel ketyegni, és ahol 1 van ott több is van)
2013. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz egy barnától most őszintén?

Ne csinálj semmit ha csak nincs 30 vagy 40 ismerősöd akik tudnak bunyózni mert ha csak a család fele(15-20 tezsvír) nekedmegy ott te meghalsz az biztos.

Ahogy egy haverom mondta mindig "Az ember színe fehér a barna meg a szaré".

2013. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az autóhoz ne nyúlj mert otthagyod a fogad.

Én a helyedben nem kekeckednék tovább, mert rendben, hogy barom volt és meg szeretnéd bosszulni, de tudjuk, milyen természetűek a cigányok. Inkább ne.

2013. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is, már a cselekmény pillanatában is ugyanezt gondoltam. Hogy inkább ne. Láttam már vérbe fagyott megkéselt embert a körúton....
2013. nov. 3. 21:34
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Azzal számolj ha megvernek és összevérzed az utcát akkor még te leszel megbüntetve mert szennyezed a környezeted és a takarítási költségeket is fizetheted majd.

A poliszra ne is számíts hogy segítenek rajtad, nem fogják a 30 dzsipót leszedni rólad.

2013. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyileg ez hol történt?
2013. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azonnal látlelet, utána rendőrség, mivel van tanúd is , az ember az éjszakát már az előállítóban tölti.
2013. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!