Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki akart rabolni egy cigany...

Ki akart rabolni egy cigany ma. Meg tudnatok mondani, melyek azok a helyek budapesten, amelyeket el kell kerulni, s mit erdemes ilyenkor csinalni?

Figyelt kérdés
Szerencsere nem sikerult neki....de pofatlan modon fenyes nappal tortent az eset. Szoval mik a teendok ilyenkor, mit a legerdemesebb ilyenkor csinalni ?

2013. szept. 6. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Bence te vagy az?
2013. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nincs helyhez kötve, bárhol kirabolhatnak.
2013. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy barhol kirabolhatnak.. de mik azok a helyek ahol 99% ? Amit erdemes elkerulni ? Amugy nem bence vagyok, de lehet talalgatni :D
2013. szept. 6. 21:27
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha làtja, hogy félsz tőle, akkor bepróbálkozik. Szegény most biztos sérült a jogaiban. ;-)
2013. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Robi te vagy az? :o
2013. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, kedves utolso, nem vagyok robi. De bence sem ! Ugyhogy orulnek ha befejezned...
2013. szept. 8. 18:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a neten paprika sprayt amit grizlik ellen használnak és legközelebb pontosan a szemére célozz.
2013. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Próbálj ezekkel a cigányokkal nem konfruntálódni. A vérükben van az agresszió, még a legműveltebbekben is.

Nő létemre, ha pl. a járdán megláttam messziról egy cigányt (félve, hogy ne taperoljon le pl.), akkor egyből megálltam, szétnéztem az úton és óvatosan átmentem a másik oldalra úgy, hogy az ne vegye észre, hogy miatta tettem ...

A belvárosban a klasszikus VIII. ker. az veszélyes, illetve a VII. ker. egy része, mondjuk a Garay környéke az utóbbi időben eléggé civilizált, de olykor láttam furcsa, bámuló arcokat. A külvárosban is valószínűleg vannak veszélyesebb helyek.

Mellesleg ha biciklivel jársz, akkor se nagyon köthetnek beléd, nincs hogy lerángassanak onnan ...

2013. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet nem konfrontalodni veluk, ha egyszer ok jonnek oda hozzam ? Pl. A mostani eset is ilyen volt.termeszetesen egybol biztosnagos pont fele igyekeztem, de igy is majdnem poruljartam, mert kes volt nala. Es ezerszer hallani szegeny csori emberekrol akiket megkeselnek. Elkepeszto es elrettento. Nem mer utazni az ember :/
2013. szept. 10. 21:51
 10/18 anonim válasza:
90%
7-8-9 ker , csepel , 17 ker , angyalfold, kőbanya
2013. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!