Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberkék! Nektek mi a legnagyo...

Emberkék! Nektek mi a legnagyobb álmotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
már elértem....tudod ez a sz@r az ilyen mi az álmod féle dolgokban vagy kívánságokban, h mikor egy pillanat alatt ott van minden előtted amit szerettél volna, vhogy nem olyan, mint mikor elképzelted.
2013. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az álmom, hogy olyan életem legyen, amit elképzeltem magamnak.

Legyen egy férjem, akivel megértjük és szeretjük egymást, akivel életünk végéig együtt leszünk. Két szép gyerek, akiket remélhetőleg sikerül majd a jóra nevelni és nem olyanok lesznek, mint a mostani tinik. Egy boldog család, akik békességben élnek egymással. Egy olyan munkahely, ahol tényleg szívesen dolgozok, és ahol keresek annyit, hogy hónap végén ne kelljen agyonra aggódnom magam, hogy mit eszünk a következő fizetésig és tudom támogatni a gyerekeimet, mind a tanulmányaikban, mind a hobbijukban, néha pedig nyaralni is eltudnánk menni.


Az az álmom, hogy ami nekem csak félig adatott meg a családomban, azt a majdani családomnak meg tudjam adni.

2013. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én álmom, hogy veszek egy szigetet, és azon élek elszigetelve a társadalomtól. Persze nem örökre, visszajárnék, de jobban érzem magam, ha nincsenek sokan körülöttem.
2013. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az álom, hogy bolog legyek az életemben...


egyébként, szeretném ha lenne egy saját szigetem, egy palotával vagy hotellel - amiben laknék. a hotel csak az enyém lenne, és csak az tehetné be a lábát oda, akit elhivnék. a szigetemen szeretném még ha lenne egy állatkertem is.


egész nap feküdnék a homokban a pálmafák alatt, és nézném, a tenger hullámait.

2013. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok év turné, és a többi majdnem oké is.
2013. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az hogy rendőr legyek
2016. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
2017. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!