Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Életem nagy lehetősége miután...

Életem nagy lehetősége miután teljesült, egyszerre csak a legnagyobb kudarccá vált. Voltatok így?

Figyelt kérdés

Konkrétan munkahelyet váltottam. Gyári melót hagytam ott egy ismerős kedvéért majdnem 3x annyi pénzért. Persze figyelmeztetett a srác hogy kemény lesz, napi 12 a szabadban, télen-nyáron és a nehéz alkatrészekkel, szerszámokkal megy a munka. Éreztem magamban annyi kitartást hogy igen is menni fog. Sajna pár nap után kiderült ez még a legvadabb rémálmaimat is felülmúlja. Iszonyat megbántam a váltást pedig a nincstelenségből, az önbizalomhiányból épp ez lett volna az ugródeszka. Most nem tudom mit tegyek. A környezetem, az ismerősöm, családom felé- ha most felmondok- olyan csalódást okoznék amivel egy életre megbántanám őket. Az értéktelen életemet akartam jobbá tenni tenni de egyszerűen nem megy.

Képtelen vagyok rá.....


2013. okt. 15. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy képtelen vagy rá? Nincs rá semmennyi esély, hogy esetleg belejössz a munkába, és később jobban megy?


Egyébként meg akárhogyan is döntesz, magaddal foglalkozz, ne a környezeteddel. Ha nem kell a családodat eltartanod, akkor szerintem teljesen felesleges azzal foglalkozni, hogy megbántod-e őket. Ez a te életed.

2013. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha úgy érzed fizikailag nem bírod, akkor mondj fel, és ne tőrődj azzal, hogy ki mit mond..Viszont ismerd meg a korlátaidat, hogy mit tudsz, mit birsz, hogy legközelebb ne kerülj ebbe a helyzetbe.


Fel a fejjel..

2013. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bele jössz majd csak ne add fel!

Ilyen hozzáállással nem csoda, hogy nem akarod. Állj hozzá úgy, hogy igen is menni fog. Ha másnak megy akkor neked is fog. Eleinte lehet fárasztó, de majd megedződsz volt már velem is ilyen.

2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne feledd,minden kezdet nehéz! ;)

(21L)

2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Belejössz, ne add fel. Ha más is csinálja, te is tudod majd csinálni. Nehéz, de a leírásodból az jön ki, hogy a pénzre szükséged van.
2013. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez csak egy filmrészlet, de érdemes végignézned ... olyan nincs, hogy nem tudod megcsinálni http://www.youtube.com/watch?v=NKbw_l3ZYbU
2013. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Másnak még munkája sincs. (nem bántásból) NE ADD FEL SOHA! AKKOR IS MEGCSINÁLOOOOOOOOOOOOOOOD!!!!!!!!!!!
2013. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az életem eddig egy nagy semmi volt. Most tettem egy lépést hogy jobb legyen de a körülmények közbeszóltak. Túl sok kudarcot vallottam már, túl sok lehetőséget szalasztottam el és most tessék megint egy. Ha felmondanék akkor két szék között a pad alá esnék. Ez túl sok.

2013. okt. 15. 13:11
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért nem bírod? A munkát nem bírod? vagy a körülményeket?
2013. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A körülményeket. Itt szakadó esőben is és majd nemsokára a -10 -15 fokban is dolgozni kell. Koncentrálj persze a munkádra, ne okozz sérülést se magadnak se másnak a több 10 kilós alkatrészekkel amikor folyik a nyakadba az eső vagy éppen el vannak fagyva az ujjaid. Dolgoztam alkalmi melóba ilyen körülmények között de ez nagyon más.
2013. okt. 15. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!