Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáznak érzem, de mit tehetek?

Gáznak érzem, de mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..szóval az a helyzet hogy néhány barátnőmmel elakartunk menni bulizni, de előtte egy baráti társaságunkkal akikkel szinte csak bulira megyünk, találkoztunk, mindig együtt megyünk. Szoktunk előtte inni de soha nem ittam eddig annyit hogy ne tudjam belőni, egyszerűen mindig annyit ittam hogy picit jól érezzem magam de semmi több.. most vhogy elhúztuk az időt, vettek még italt a többiek és ott iszogattunk.. aztán kiesett az egész minden, arra emlékszem hogy összeesem és hányok.. a közeli bnőim hazavittek elvileg a forgalmas utcán összehánytam mindent tele volt a hányásommal, és hogy nem voltam magamnál.. semmire sem emlékszem.. iszonyat gáznak érzem, főleg hogy abból a bulis baráti társaságban vannak huszonéves bnőink is mit gondolhatnak hogy éretlen vagyok? Mondjuk a bnőm mondta hogy mindenkivel megesik h kiüti így magát és megtanulja a határait, nekik is volt csak régen de nem buliba volt ez..meg ebből a baráti társaságból is volt hogy 1-2 lány kitütötte magát de ők csendben aludtak nem az utca kellős közepén hánytak.. persze nem is emlékszem rá.. nagyon szégyellem a dolgot, és tényleg megfogtam h erre odafogok sokkal jobban figyelni.. csak ugye még lesz buli de am. ritkán szoktunk menni, csak most tök gáznak érzem hogy a többiekre nézzek.. mmint a közeli bnőimnél nem gáz, őket láttam én is kiütve, hanem a többiek előtt akik ismernek meg jó barátok vagyunk csak nem annyira..bár mondták h aggódtak.. de akkor is


valaki volt hasonló helyzetben? Mikor fog elmúlni ez a gáz érzés? Egy hete volt ez..:/

18L


2013. nov. 4. 22:36
 1/7 A kérdező kommentje:
ráadásul egyik bnőm anyja eljött értünk és beraktak az autóba, és ez is olyan gáz :(
2013. nov. 4. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfelejted. Majd jövő hét szombaton mást kell felkaparnotok az útról. Figyelj, nálunk ez sosem volt téma. Kiütötted magad, aztán kész. Másnap megköszöni az illető a segítséget és ennyi.
2013. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben..:/köszönöm a válaszod.:) legalább tanultam belőle
2013. nov. 4. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig így éreztem, kb 3 eset volt ilyen az életemben.. első 17 évesen amikor először ittam és fogggalmam se volt a mértékről. Arról anyámék is tudtak, ők jöttek értem, ciki volt, pár emberrel meg is szakadt a kapcsolat. Nagyon égőnek éreztem, lassan múlt el. Utána 20 évesen, szilveszterkor, nem ittam sokat egyes egyáltalán, csak sokfélét, mindenből 1-2 pohár, hát meglett a vége, de náluk már nem volt fura, mert ott sokmindenkivel megesett, meg nem én voltam az egyetlen, az viszonylag hamar elmúlt, de sokszor bocsánatot kértem. A harmadik meg nemrég történt, új barátok körében, 1 lányt leszámítva csupa fiú, egy újfajta, nagyon rossz pálinka ütött ki, amit még sosem ittam, meg hogy szar kedvem volt és nem figyeltem a mértékre. Az is gáz volt rohadtul, de utána beszéltem az egyik fiúval, és azt mondta, megesik bárkivel, nem gáz, meg ráadásul azelőtt amíg csak sétáltunk meg beszélgettünk, állítólag cuki voltam, de ennek a felét se hiszem el. :"DD Neked kell tudnod, hogy ők hogy tekintenek erre az esetre, vagyis az ilyen esetekre:) de ha tényleg barátok, hidd el nem fognak emiatt kiközösíteni:) én mondjuk biztos bocsánatot kérnék meg szemlesütve mondanám legközelebb, hogy tök ciki volt, mert nem szoktad magad kiütni, nem is érted mi történt, de több ilyen nem lesz, elég lesz a többieket kapargatni majd a földről. :D
2013. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugtató:) persze velük is volt ilyen meg nem hiszem h emiatt bunkóak lennének velem, szerintem ok nélkül, most ez olyan vmi amiről nem tehetek, vagyis hát oké hibás voltam de ők is adták a piát h igyak..:/ na mind1 most nem lesz az h emiatt nem megyek bulizni, tényleg jobban figyelek
2013. nov. 5. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd te is azt, én is rájöttem már az okokra hogy a három alkalommal mi ütött engem ki/meg, holott korábban soha,te is gondold végig mi árthatott meg ennyire és azt ne idd:) Meg mondom ha ilyen társaság, nem ciki, csak ne csináld többször h lehessen látni hogy egyszeri eset volt. Az emberek csak az állandóan hányós, részegedőseket nem kedvelik annyira:))
2013. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, én pl. nagyon nem bírom a vodkát, úgyhogy azt kerülöm, minden formában.
2013. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!