Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha zaklatnak...

Mit tehetek ha zaklatnak interneten? Pénzt kérnek! Sajnos belementem egy úgy gondoltam "játékba" de most félek hogy baj lesz!

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz, ne válaszolj többet!

bár engem is bánt kissé, hogy egy afrikai csaj irt, csak 200 dollárt kellett volna küldenem és az enyém lett volna az apja 31 millió dollárja + plusz még a csaj is felségül jött volna hozzám! - és én hülye nem fogadtam el az ajánlatot :)

2013. aug. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen rám is írt. :) De én lány vagyok...
2013. aug. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
..és szőke..ez lemaradt.
2013. aug. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Változtasd meg az email címedet, amin zaklatnak.
2013. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelöld spam-nek és akkor onnantól ha jön tőle mail az megy a kukába. Nem kell velük foglalkozni...
2013. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Büdös életbe semmi nem törénhet. Egyszerűen spamesítsd be a leveleket.

Ha esetleg magyar ember írja, akkor rendőrségnél tehetsz feljelentést zaklatásért és csalásért (?), ahol talán feladó alapján azonosítják.

2013. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Arra lennék kíváncsi, hogy akinek 31 millió dollárja van, annak mi szűksége van a te rongyos 200 dollárodra? Baj csak akkor lesz, ha továbbra is elhiszel ilyen hülyeségeket. Spam-nak jelölni minden onnan érkező és hasonló levelet. Egyszer csak-csak elfogynak!
2013. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozz vele, semmi baj nem lesz.

Rakd spam-be a leveleit, mint ahogy már írták.

Felejtsd el, és kész.

Ha netán magyar az illető, akkor pedig irány a rendőrség.

2013. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.Angol? hajósnak mondta magát,gyémántot akart idehozni,én lettem volna a feleség.

Csak irataim másolata kellett és 8500§ hogy átírják a nevem

Ghánában.Intenzív udvarlás után kérte mid ezt.Aztán üzlettársak lettünk volna. Mivel nem kapta meg írja a fenyegetéseket.Ennyi a történet.

2013. aug. 8. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
pffffffffffff... "nigériai levél"
2013. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!