Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 év balszerencse után várható...

3 év balszerencse után várható egy nagy szerencsesorozat? Vagy az élet nem egyenlíti ki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az élet nem ilyen...nem lehet általánosítani.

van aki élete végéig szerencsétlen lesz, van akinek hullámvölgyei vannak, és szintén van aki meg állandóan szerencsés, ez mind rajtad múlik!

2013. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már hat éve balszerencsés vagyok. Én már nem is várok semmit. Sodródok, és kész.
2013. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 év balszerencse után kezdődött a szerencsesorozat, immár hetedik éve kényeztet az élet. Remélem így is marad... szerintem általában nem szabad feladni.
2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálam meg egy-egy váltogatják egymást. szerencse-balszerencse. lassan úgy érzem nekem mindig a padlóról kell felállni, amikor felállok, boldog vagyok, de utána mindig jön az esés.

én meg ettől vagyok ki, de így legalább optimista mindig.

2013. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!