Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mennyire amortizálna...

Titeket mennyire amortizálna le, ha találkoznátok a régi óvónőtökkel, és az 4 évesként kezelne 16 évesen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 19:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Hogy tud néggyel osztani. :D
2013. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem ekkor ez "amortizálna" le. Úristen megint 16 évesnek érzem magam. De király!
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%
Az én "óvónénim" mindig rákoppintott a kobakomra,ha rossz voltam.Egy pszichopata állat volt,sose kedveltem.Na ha most felhúzna,akkor tuti agyba-főbe verném. :D
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%

Baz, régen volt egy olyan jó bőr óvónőm, hogy már akkor is állt a pici fütyim. Mindig amikor az ölében ültem kértem, hogy lovacskázzunk, mert akkor lobogtak a mellei ide-oda, az uszodában pedig eljátszottam a beszarit, hogy felvegyen. Mekkora disznó voltam azt a rohadt, bár mostanra, így lassan 20 év múlva nem hinném, hogy olyan jól néz ki.

Ha olvasod ezt Teca néni, köszönöm a sok lovacskázást és a dajkálást.

2013. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire, én inkább viccesnek gondolnám. Akárhány éves vagy, a szüleidnek is mindig a kisfia leszel, a nagyszüleidnek a kisunokája, az óvó nénidnek meg az egyik óvodása. Nincs ezzel semmi baj.
2013. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez az hogy annyira nem is amortizált le, sőt szal jólesett, belül, csak kavül tettettem, de belül nem is volt rossz:S
2013. nov. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!