Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznátok egy régi be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy régi be nem teljesült nagy szerelmetekkel, ha tudnátok, annak van párja? (lent)

Figyelt kérdés

Ma a vonaton összefutottam egy 5 éve nem látott pasival,aki akkor a nagy ő volt szinte,csak határozatlan volt akkor ő és túl fiatal.

Ma este pedig oda ült mellém és hazáig beszélgettünk.Kérdezte van-e valakim,mi van velem,hogy alakult azóta az életem,hogy nem találkoztunk.És szórta a bókokat,milyen csinos vagyok,ugyanolyan gyönyörű mint rég,stb stb.

De neki van párja,elmondása szerint rossz a kapcsolat de nehéz lenne neki onnan szabadulnia. Azt gyanítom,együtt élnek,ez az ok. Egy éve vannak együtt.

Elkérte a srác a számom és haza sem értem,már hívott. Szeretne találkozni,de én vagyok pont az az ember aki elítéli azokat a nőket,akik tudják,hogy van a pasinak párja,mégis belemennek a játékba.

Nem akarok egy kapcsolatba sem belerondítani,de nagyon bele voltam esve ebbe a fiúba és feljöttek az emlékek.

Mondtam neki,akkor találkozom vele,ha már majd szabad lesz,de mindig jött ezzel a "nehéz lenne neki most szakítani" dumával,ami lehet annyira igaz,amennyire nem. Volt úgy,hogy én is úgy tudtam kilépni egy rossz kapcsolatból,hogy valaki megadta a kezdő lökést és bár nem lett kapcsolat belőle sőt semmi nem volt köztünk,de sikerült kilépnem a kapcsolatomból és kezdhettem tiszta lappal.

Nem tudom,találkozzak-e ezzel a sráccal.Mit tennétek a helyemben?


2013. jan. 11. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
nekem pont olyan nyámnyilának tűnik, mint az írásod szerint régen volt. nehéz kilépni a jelenlegi kapcsolatából? kamuszag .. ha igazán téged akarna, mindent hátrahagyva rohanna hozzád. szerintem régen se a töketlensége volt az akadály, szerintem ez egy sunyi ember, ha a helyedben lennék nem kezdenék vele ..
2013. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor látom Első válaszoló,nem csak bennem van ez az érzés :)!
2013. jan. 11. 22:59
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én a helyedben saját magam védelme érdekében nem kezdenék el találkozgatni vele. Lehet hogy ő azt mondja rossz a kapcsolata blabla. Valamiért mégsem lép. Lehet akkor sem fog, ha te ott leszel neki másodikként. Én nem kockáztatnám meg azt a rizikó faktort, hogy belezúgjak, miközben neki esze ágában sincs elhagyni a barátnőjét. Én nem egy játékszer akarok lenni.

Ha akar tőled valamit és tényleg rossz a kapcsolata, akkor legyen tökös gyerek és álljon a talpára, mondja ki mit akar.

Max egy találkát adnék neki, amikor a szemébe mondhatom a döntésemet, kételyek nélkül, egyértelműen! Utána pedig ahogy te is mondtad, nem mennék bele a játékba. Azért sem, mert mint nő én sem tennék soha ilyet egy nőtársammal, másrészt mert nem akarok hiú reményeket kergetni...

2013. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer kétszer találkozhatsz vele anélkül, hogy lenne fizikai kontaktus. Aztán meg döntse el, hogy mit akar.
2013. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Elvan ő abban a kapcsolatban, nem akar belőle kilépni. Csak magadnak ártasz, ha találkozol vele.
2013. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Mi az, hogy nehéz elszabadulnia a kapcsolatból? Én egy olyan helyzetet tudok elképzelni, amikor ezt valamennyire elfogadható indoknak tartom: ha már van gyerek. Akkor valóban elképzelhető, hogy nem könnyű a döntés. De másképp mi a lótúróért lehet olyan nehéz kilépni egy rossz kapcsolatból?

2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nem találkoznék vele. Egyszer voltam ilyen megalázó helyzetben. A volt párommal összejöttünk újra (azóta már elváltak az útjaink megint), de előtte még 1 hónapig találkozgattunk úgy, hogy a szakítás alatt összeszedett barátnő is volt (nem feküdtem le vele, de ez csak rajtam múlt). Aztán mondtam, eddig bírtam, ha nem tud dönteni, elmentem. Akkor szakított vele - bár az sem volt ilyen egyszerű, de mindegy.

Szóval akkor elhatároztam, hogy nem akarok soha többé olyan embert, aki nem akar annyira, hogy egyértelműen, minden kétséget kizáróan mellém tegye le a voksát.

Persze mindent meg tudunk magyarázni magunknak, én is ezt tettem (és te is most), de ettől a kusza helyzet nem fog kivilágosodni. Világos, egyértelmű határok kellenek, mellébeszélés nélkül. A "hiányzol", "szeretlek", "sokat gondolok rád" ehhez kevés. Mit mutatnak a tettek, ez a kérdés.

Persze mindez az én véleményem, a döntés pedig a tiéd.

2013. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3-as! Szívemből szóltál :)! Talán egyszer találkozom vele,bár értelme tényleg nem sok van. Nem akarok másodhegedűs lenni,ennél többet érek.Csak az emlékek magukkal ragadtak.
2013. jan. 11. 23:04
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem is értem ezen miért kell vacilálni. Miért találkoznál vele? Szerinted vajon mit is akarhat tőled...?
2013. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem jól érzed hogy nem kellene vele találkoznod....

Ha szabad lesz akkor esetleg,de így ne...

2013. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!