Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a Cigányok?

Miért csinálják ezt a Cigányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Én roma származású vagyok. Anyukám roma,apukám magyar...

Édesanyám orvos,gyerekorvos :) Édesapám egy gyár vezetője ( volt,már nyugdíjas.)Mindaketten tanult emberek. Anyám teljesen cigány,látszik is rajta,és rajtam is látszik...

2-felsőfokú nyelven,és egy középfokú nyelven tudok,és emelt szintű érettségivel rendelkezek.. És ha az utcán megyek,sétálok,néha megszólnak az emberek,hogy cigány vagyok,volt olyan eset,hogy ezekkel a szavakkal éltek: Takarodj ebből az Országból...

És ez mind azért van,mert a "fajtársaim" ennyire gusztustalanul viselkednek...

Olyan dolgokat ír néhány ember az interneten,hogy az " összes cigányt el kellene pusztítani,a fél cigány is cigány,talán még rosszabb cigány" Ezért nem vesznek fel munkahelyekre ( persze ezt nem mondják ki...) ezért nem tudok érvényesülni. Mi a véleményetek erről??



2013. nov. 9. 03:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Csapnivaló a helyesírásod, innentől kezdve hiteltelen az egész sztorid.
2013. nov. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
kamu
2013. nov. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Unatkozol, kölyök?
2013. nov. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom, az egyik felső fokú a cigány nyelv. :) Azért azzal mindenki tisztában van, hogy vannak normális, tisztességes romák. Azok, akik utcán így nyilvánulnak meg, ahogy leírtad, szintén nem rendes emberek, más nemzet szégyenei. Sajnos én is félek a romáktól, és egyre többen vagyunk így, mivel az ember ha valamit megtapasztal, nehezen felejti el. Engem egy roma lány lánccal arculcsapott kiskoromban. Lányom a suliban barátkozott naivan egy roma lánnyal, aki aztán két hét múlva el lopta a mobilját. Csak addig barátkozott a lányommal, amíg ki megtudta tőle a pinkódját. De vanak félroma barátai, akik normálisak, szoktak jönni is hozzánk. A másik ami zavaró, mikor felszálnak egy tömegközlekedési járműre. Sokan vannak, hangosak, nem tudnak egy helyben megmaradni és hát nagyon büdösek. Ez az igazság. Nem tudom mit lehetne tenni, hogy ezek megváltozzanak, és így téged se érjenek ilyen kellemetlenségek.
2013. nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Kiváncsi lennék mi a munkád.
2013. nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

A roma gáz,a fél roma még inkább.Miért?

Mert benne van a roma primitív vér,a lopásra,csalásra,szurkálásra való hajlam.De mivel magyar vér is van benne,így már okosabb,rafináltabb,így már eszesebben hajtja végre aljas cigó húzásait!Nekem is van cigány,félcigány ismerősöm.Szeretem őket,de azért 100%ig nem bízok meg bennük!Persze sok magyarban sem!De,mégis inkább a magyart választom,alkalmazom a vállalkozásomban!

2013. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

na te is egy önérzetedben megsértett fiúcska vagy, sztem még roma sem lehetsz hanem vmi roma inzultus ért, és itt vered a nyálad...

troll tarkarongy:)

2013. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Trollkodj valahol máshol.
2013. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Még egy félvér, aki csak cigánynak tartja magát. Már ha nem kamu a sztori. Hirtelen nagyon megnőtt a cigány orvosok, ügyvédek száma... Kár, hogy én nem találkozok ilyenekkel , pedig itt vannak egypáran.
2013. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Tuti kamu a sztorid, de ha kiváncsi vagy a véleményünkre hát tessék. Szerintem ez a helyzet javulni nem fog a cigányokkal szemben, csak romlani, ők nem változnak nálunk meg már túlcsordult a pohár. Sajnos olyan helyen élek ahol a lakosság egy nagyobb része cigányságba tartozik, és az hogy van pár akik talán normálisabbak nem oldozza fel azt a több 100-at, akik szószerint állatként viselkednek és élnek. KIváncsian várom mi lesz a végkimenetele ennek az "állapotnak". Amíg lehet menekülőre fognám a helyükben. :D
2013. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!