Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit reagáltok, ha egy...

Ti mit reagáltok, ha egy ismerős többször nem köszön vissza?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve nem köszönök én sem. Nem igazán izgatom magam miatta.
2013. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha szinte mindennap találkoztok? Nem akarom, hogy ezért illetlennek tartsanak, de már kezdem unni...
2013. nov. 9. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem köszön vissza, te miért lennél illetlen????
2013. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változó. Volt már, hogy a sokadik eset után megelégeltem, és utánakiabáltam, hogy "JÓL VAN, AKKOR NEM KELL KÖSZÖNNI, B+!", olyan is, hogy utánamentem, és megmondtam neki, hogy attól még, hogy nem kedvel, illene köszönnie, és olyan is, hogy csak szimplán nem köszöntem többet. Annak függvényében, hogy ezekre ki hogy reagált, azaz köszöntek-e utána, vagy sem, köszöntem-nem köszöntem a továbbiakban.
2013. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszólni nem szeretnék neki, idősebb, mint én...
2013. nov. 9. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha elkap a lila gőz és a "Jó napot!" után, ha nem köszönnek, hozzá teszem: "... akkor csak nekem."


De lehet kedvesen is megkérdezni. Oda mész hozzá közelre, és ráköszönsz illedelmesen. Megkérdezed, miért lógatja az orrát. Ha azt mondja, hogy nem lógatja, akkor megmondod, hogy :

- Többször látom, és köszönök, de úgy tűnik, észre sem vesz, gondoltam valami gondja van. Ha gondolja, elmondhatja, éppen van egy kis szabad időm.

Aztán lehet tényleg van valami gondja, és tudsz neki segíteni. Kialakulhat egy jó kapcsolat is köztetek. Ha meg nem veszi a lapot, hanem besértődik, megszabadultál egy közönyös ismerőstől. Nem látom, hogy hol lehetne veszteni ebben az esetben.


Lehet nem jól gondolom, de nekem ez ugrott be.

2013. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegeződünk.
2013. nov. 9. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj oda, és b*szd pofán.


Amúgy meg, minden ötletemet eddig leírták. Maximum odamész hozzá közelebb, és 20-30 centire az arcától fennhangon mondod, hogy "sziaaaa" vagy "hellooo".

Tanuljon már meg köszönni!


Vagy utánaszólt, hogy "megtanulhatnál köszönni".

2013. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!