Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ki írnátok az ilyesmit?

Ti ki írnátok az ilyesmit?

Figyelt kérdés
Egy táskereső oldalon ki írnátok az adatlapotokra, ha valami tartós betegségetek lenne, főleg ha az eléggé meghatározza a mindennapokat is? Konkrétan a cukorbetegségree gondolok, de más hasonló beteségnél is. Vagy tapasztalatok is érdekelnek mennyire befolyásolja ez az ismerkedést mind2 oldalról várom a véleményeket.

2013. nov. 10. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kiírnám,engem nem zavarna. :)
2013. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért jobb, hogyha kiírják az emberek, mert akkor a kávézóban iszom egy kávét, és rendelek hozzá egy szendvicset egy finom, rózsaszín, cukormázas süti helyett. Az elején kell az ilyeneket tisztázni, hogyha esetleg randin összeesel, vagy ha már komolyabb, együtt éltek, vagy egymáshoz mászkáltok, akkor ne érjen meglepetés, hogy rosszul vagy, és higgadtan tudjam kezelni a dolgot. Ha pedig tényleg befolyásolja a mindennapokat, akkor valóban illik, ha nem is kiírni, akkor már az elején megemlíteni ezt.
2013. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont az ilyesmikt zavarnak, amiket leírtál, hogy valaki ilyesmiket gondol. "Randin összeesel", ilyen egy kezdő cukrossal se történhet meg, nem egy hirtelen bekövetkező dolog és felvagyunk rá készülve. Meg miértne rendelhetnél azt, amit szeretnél. Az ilyenek miatt is gondolkoztam el rajta, hogy kiírjam-e, mert körbemagyarázni nem akarok mindent. Ha meg egyszerűen kiírom sallang nélkül, meg jönnek az ilyen tévhitek, de amiket te említettél még az enyhébb fajtából valók.
2013. nov. 12. 09:41
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg azért az már durva lenne még akkor se szolnék ha már komolyabban együtt vagyunk :D ezt nem is tudnám kivitelezni amúgy se, de egyértelmű, hogy az első üzenet váltásnál megemlíteném ha nem is írom ki.

Ahhoz képest, hogy iylen népbetegségről beszélünk mégis nagyon tájékozatlanok az emberek ezzel kapcsolatban. Valaki meghallja ezt, hogy cukorbtegség egyből az amputálás vakság meg stb. dolgok jutnak az eszébe, mert mást se hallani róla főleg a médiából, pedig ezek szélsőséges esetben fordulnak elő a "nem törődöm" emberekkel.

2013. nov. 12. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok, nem írnám ki. Randin meg úgyis én mondom meg mit eszek. Max ha megkérdezi, hogy miért, elmondom neki. De általában manapság az őrült egészségmániás világban általában csak "egészséglánynak" hisznek.
2013. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első találkozásig azért én nem várnék vele, egyelőre nem írtam ki lesz ami lesz, de az első bemutatkozó üzenetnél elmondom
2013. nov. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!