Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nem hagy békén,...

A kislányom nem hagy békén, szerintetek lehet ilyesmit kérni egy parkolóőrtől?

Figyelt kérdés
A kislányom meg van őrülve ezekért a kék pótdíjfizetési felszólítás zacskókért, amikbe a parkolási büntetéseket teszik.. Múltkor az egyik ovis csoporttársánál ilyenekkel játszottak, azóta meg van őrülve, lehet a "szép kék" színe miatt. Az utcán is folyton nyaggat, ha lát ilyet az autón, hogy kell neki és nem érti meg, hogy az nem csak dísz és nem vehetjük el más autójáról, én meg nem fogom magam megbüntettetni csak azért, hogy neki legyen zacskója. Már arra gondoltam, ha látok egy ilyen parkolóőrt, kérek tőle ilyen zacskókat, de én úgy tudom, nem állhatnak szóba az emberekkel és szerintem ilyen kérésnek úgyse tennének eleget.. Szerintetek? Mit lehet tenni?

2013. nov. 10. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De édes. Egy próbát megérne, és kérnék. ha rendes és adhat belőle, szerintem adna.
2013. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen a büntető zacskó de kék zacskót a boltba tuti egyszerübb venni.

[link]

2013. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok, ezek a kék zacskók, amikbe a büntetőcetlit meg a csekket teszik. Én is próbálkoztam már, mindenféle kiszacskókat adtam, de semmi sem jó, csak az és ugyanaz. Gyerekek.. gondolom azért nem jó, mert az nem ugyanolyan kék, nem ugyanakkora, stb. De már egy hónapja tart ez az őrület és kezdek nagyon nem bírni vele. De egy parkolóst meg olyan ciki lenne ezért leszólítani, nem?
2013. nov. 10. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Mert az unokatesóm parkolóőr, kérnék egyet nektek, ha nem vagy túl messze. :)
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy attól az ovis csoporttársától nem tudsz neki kérni, akinél ilyennel játszottak?
2013. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ők honnan szedték, vagy 2 ilyennel játszottak, aput, anyut biztos megbüntették. Köszi a lépéseket az ügyben, miskolciak vagyunk egyébként :) Világ nagy problémái, igaz? :)Nektek is szoktak adódni ilyen szokatlan, érdekes nyűgök, megoldásra váró feladatok?? A gyerek mindig akar valamit, de ilyesmiket... :)
2013. nov. 10. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam azokért a teszt BKV jegyekért van megőrülve, amiket az ellenőrök használnak. Sokat metrózunk, látja, hogy én mutogatom folyton a bérletemet, erre neki is kellett. Egyszer egy ellenőr adott neki ilyen jegyeket, azóta Lyukasztani kell neki mindig. Spórolok vele, többször lyukasztok neki egyet. Szerencsére, mikor elfogynak mindig találkozunk olyan ellenőrrel, aki szerint édes a fiam mániája, és ad neki néhányat.
2013. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdeztem az unokatesómat, de itt nálunk Debrecenben piros zacskó van, nem kék. Az ő kisfiai is azzal játszanak. :) Mivel neked kék kell, így próbálj ottani parkolóőrtől szerezni. Biztosan tud adni.
2013. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha más gyerkőcök is ezekkel a zacskókkal játszanak meg bkv jegyekkel, akkor kezdek megnyugodni :)) Hátha jó lenne a piros is, nem tudsz szerezni belőle?? Megfizetem, átutalom a postaköltséggel együtt és akkor azt is elmondhatom hogy én megtettem mindent. Piros vagy kék, hátha mindegy és beválik. Nem is nagyon látom ezeket az őröket tevékenykedni, bár tegnap láttam egy férfit, de nem igazán tűnt túl barátságosnak, inkább nem akartam ilyesmivel zaklatni - az is lehet, nemsokkal előtte épp vitája volt egy autóssal vagy felhúzták. Szóval a mánia még mindig fennáll nálunk, tudnál szerezni ezekből a zacsikból? És privátban megbeszéljük.
2013. nov. 14. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!