Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár napja almodtam egy lanyrol...

Pár napja almodtam egy lanyrol akit nem tudok kiverni a fejembol. Ilyen tisztan es elethuen meg sosem almodtam, es nagyon tetszett a lany, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hamarosan találkozol vele és szerelmes leszel belé. Ne félj tőle és ha nem b*szod el jó kapcsolatod lesz belőle. Én sajnos elszúrtam vele. Ez szerelem már csak MÉG nem ismered
2013. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van valószínű hogy hamarosan úgy hozza az élet hogy megfogod őt ismerni. Lehet láttad már egyszer csak nem tudatosult benned igazán és az álmodban vetted igazán észre a dolgot.

Egyszer valamikor fogsz majd találkozni vele és ha te is igazán akarod és valóban nem szúrod el ahogy az előző is írta akkor nagyon jó kapcsolatod lesz vele, akár örökös is.

Én is álmodtam már egy lányról és találkoztam egy hozzá nagyon hasonlóval úgy 3 héttel később és a sors úgy hozta össze a dolgokat hogy elkezdtünk beszélgetni, megismerni egymást és 1 hónappal később már egy párkapcsolat lett belőle, és több mint 2 évig jártunk. Sajnos nem tartott örökké a dolog a kettőnk hibájából, amiket már számtalanszor beláttunk, és megbeszéltünk de mégsem tettük azt amiben megállapodtunk így lezártuk a kettőnk ügyét, de a mai napig is barátok vagyunk ami fontos.

2013. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt álmodtam. Te találkoztál vele? Mert én mindenképp szeretnék... Egyébként nagyon hosszú volt az álmom, kb 3 napnak tűnt, pedig csak 6 órát aludtam.
2015. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az almoknak van jelentoseguk, amit alom kozben erzel nagyon fontos,
2017. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hm :/ Én is egy ideje így vagyok.. mostanában ugyan azzal a lánnyal álmodok.. de sose jut eszembe a teljes álom, magának a lánynak a teljes arca... ismerős, de nagyon, de mégsem tudok visszaemlékezni annyira.

Most is róla álmodtam 2 órával ezelőtt.. azóta ezen töröm a fejem, hogy ki lehet az.. :(

2017. márc. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!