Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kedveljem meg azt a nőt,...

Hogy kedveljem meg azt a nőt, aki tetszett a páromnak?

Figyelt kérdés

Még jóval előttem tetszett neki,nem volt köztük semmi,férjes kisgyerekes nő,párom nem is próbálkozott,elvei vannak.

Most együtt fogunk dolgozni,de már a gondolat se tetszik.

Pedig normális nőnek tűnik,beszéltünk pár percet.

Nem féltékeny vagyok,nem tudom mi ez.

Hogy lehet magamraerőltetni,hogy márpediglen jóban leszünk?


2013. aug. 15. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene kedvelned?
2013. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Semmi okod a féltékenységre, nyugodj meg. A párod tudott már akkor is uralkodni magán, mikor még az asszony volt férjes, családos, és te még nem voltál neki. Most, hogy már te is vagy neki, kétszeresen is távol marad a nőtől. Normális emberi kapcsolat pedig nem jelent semmi többet, csak azt, hogy normálisan fognak kommunikálni egymással. Mint a felnőttek.


Hogy kezel a hölgyet? Hát légy vele jóban. Bizonyára egy kedves, rendes nő, ha a párodnak megtetszett, és te vagy a bizonyíték rá, hogy a párodnak jó izlése van. Bizonyára van, amiben hasonló hozzád. Ha nem lenne a bogár a füledben, biztos, hogy jó barátok lehetnétek. Felejtsd el a múltat, és örülj, hogy a párod téged, és csakis téged választott.

2013. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod ezt a dolgot. Ha szimpik vagytok egymásnak, akkor jól fogjátok érezni együtt magatokat, ha nem, akkor csupán szimpla munkatársak lesztek, a párodtól teljesen függetlenül. Amúgy meg az, hogy tetszett neki valaha ez a nő, nem jelent semmit, hisz Ő téged választott, az említett hölgy meg egy másik partnert. Szerintem ne agyalj ezen sokat :)
2013. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy páromnak nem kell rajtam kívül más,a nő is boldog házasságban él,ezért nem értem magam sem,sosem volt baj a magabiztossággal,az önértékeléssel.


első: talán azért,mert napi 8-9 órát össze leszünk zárva,hosszú távon rossz légkörben nem jó dolgozni

2013. aug. 15. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele normálisan, mintha semmirõl sem tudnál.
2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj, ez a nő valószínűleg semmit se tud. Legyél vele jóban! Simán lehet h barátnőkké váltok. Az én exemnek is volt egy csaj, akivel nagyon jóban volt és csak azért nem jöttek össze, mert a csaj elköltözött, de előtte volt csók...hát én nagyon utáltam azt a nőt, mert azt képzeltem h ha akkor nem kötözik még most is együtt lenének vagyis még mindig van köztük vmi szikra. De nem így volt, kedves volt, jóban voltunk. Csak önbizalommal!!
2013. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak olyan személyek, akit alapból nem kedvelek és nem tudom, hogy miért, mert rosszat nem tett nekem. De ezen nem tudok változtatni, akárhogy is akarom. Lehet, hogy ez a no szintén ilyen kategóriába tartozik nálad.
2013. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!