Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szégyenlem...

Miért van az, hogy szégyenlem azt ahogyan élünk?

Figyelt kérdés
Nem élünk rosszul sőt sok mindent megengedhet a családom, de én valamiért mégis szégyenlem ezt. Nem tudom miért, de rosszul esik hogy több mindent megengedhetünk mint más ember , de elvileg nem kellene ettől rosszul éreznem magam. Akkor miért van ez?
2013. nov. 11. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ne szégyeld....nem kell emiatt magad letargiába vágni,nézd.

Van akinek többre telik,van akinek nem...nem lehetünk egyformák.Azonban ha nem vágsz fel az anyagiakkal,hanem próbálsz szerényen normális életet élni,az mindenképp jó pont.

2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szegyelled szerintem, csak azt sajnalod hogy a masik embernek nem adatik meg ugyanaz mint Neked. Azert van mert jo ember vagy, van benned empatia:)
2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
add nekem a pénzed máris jobban fogod érezni magad
2013. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem szégyen, maximum zavarban vagy miatta. De ez tényleg csak azt jelenti, hogy átérzed mások helyzetét, ami jó emberré tesz. Ne legyen emiatt bűntudatod, esetleg legyél nagylelkű olyan barátokkal, akiknek tudod, hogy kevésbé jól megy a soruk.
2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!