Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában túl sokszor elfog...

Mostanában túl sokszor elfog a nosztalgia, mindig arra gondolok, hogy régen milyen jó volt, most meg nem találom a helyem. Ti nem szoktatok néha túl sokat is agyalni a múlton? Mit tegyek, hogy végre a jelenben élhessek?

Figyelt kérdés
Az a roszz, hogy egyébként, ha meghallok egy régi számot, meglátok egy régebbi filmet, akkor is egyből elfog az erős nosztalgia. 23/L
2013. nov. 12. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*rossz
2013. nov. 12. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. Én teremtettem magamnak egy képzeletbeli világot, amit akkor látogatok, amikor akarok. Mint egy skizofrén némber, haha. De így könnyebb elviselni...
2013. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már sajnos 16 évesen csinálom ezt. Nem jó ez így.
2013. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meguntam, hogy a valóságban nem akartam megfelelni, és ezért menekültem valahova, ezért most keményen elkezdtem az életemet rendbe tenni. Azt csinálom amit szeretek, és lesz..ok mindenkit, aki ebbe beleszól. Könyvet írok, kondizok, és akármennyire is nem illik össze a kettő, szeretem elfoglalni vele az időm...


Meguntam, hogy az álomvilágomban az emberek jók, de amikor kilépek az utcára, akkor mindenkiben csak a rosszat látom...

2013. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, felépítettem egy álomvilágot, amiben tök jól érzem magam, a külvilág felé meg bezárkózom, de sajnos néha a realitással is szembe kell nézni és akkor látom, hogy mennyi bunkó, idióta ember van, akiknek minden bántását magamra veszem és rágódom rajtuk túlérzékeny ember lévén.
2013. nov. 12. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Érzékeny ember? Tetszik! Én fiú létemre nem tudok "nagyobb lenni", mert nincs szívem könyökölni, mert nem csak 1-2 gonosz embert tennék tönkre, hanem sok ártatlant is, ezért látszólag nem jutok az egyről a kettőre...


Azt tapasztaltam, hogy ha van egy-két olyan barátod, akivel lehet építeni a valóságot, akkor idővel a kitalált világod az alapja lesz a valóságnak, és abból merítve erőt tudni fogod, mit, és hogyan tegyél a valóságban. (én picit így élem meg)


Persze érdekelne, hogy milyen valóságba menekültél, de tudom, hogy ez elég intim téma, főleg, hogy egy vadidegen vagyok, de ha van bátorságod elmondani privátban, nagyon hálás lennék.

2013. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!