Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Telenor My Menu átvágás?

Telenor My Menu átvágás?

Figyelt kérdés
Volt 1677Ft a kartyamon. Sms-t kaptam hogy megrendelhetem a kedvezmenyes 80perc beszelgetsei idot 400Ft-ert . Tehát maradt 1277 Ft maradz rajta. Megneztem a percet szamlalo orat,hogy tudjam hany ora hany percnel kezdem a 80 percet. Beszeltem 13 percet. Lekerdeztem az egyenleginfot 693Ft!!!!! Ha durvan szamoljuk 40Ft/perc dij korul beszelhetek alapjaraton akkot az kb ki is jon,hogy levonta a "kedvezmenyes" csomag 400-át plusz az utana inditott minden egyes hivast ugyan ugy levont a kartyarol! Ezt hogy gondollják? Tudtok email adni ahova jelezhetem a vásárlo megteveszteset

2013. nov. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiszti helyett mi lenne, ha inkább a telenort hívnád fel, hogy mi történt? Lehet, hogy még nem volt aktív a szolgáltatás amikor beszéltél 13 percet. Másrészt azt sem írtad le, hogy hogy rendelted meg ezt a 80 percet, csak annyit írsz, hogy smst kaptál majd egyből telefonáltál. 1220 a barátod, előbb őket hívd.
2013. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*111# -en keresztül rendeltem meg. Aktivaltam. Sms kuldtek hogy aktivalva van akkor meg ne mondja senki hogy "lehet még nem aktivaltak".
2013. nov. 13. 15:31
 3/4 anonim válasza:
Én a MyMenu-ben most nyáron 270ft-ért rendeltem internetet 7 napra azt írtak, hogy átválták, mégsem tudtam netezni. Amikor felhívtam őket akkor azt monták, hogy látják, hogy a rendszerükben van a gond és ha megjavìtották a rendstert akkor újra kapom a szolgáltatást, ennek ellrnére semmit nem kaptam, azt mondták, hogy ezt írásban jelezzem, de 270ft-ért már nem panaszoltam. Szép estét!
2013. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is értelmesebb először a telenort felhívni és segítséget kérni, mint hőzöngeni a fogyasztó megtévesztésével.
2013. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!