Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor My Menu átverés?

Telenor My Menu átverés?

Figyelt kérdés
Volt 1677Ft a kartyamon. Sms-t kaptam hogy megrendelhetem a kedvezmenyes 80perc beszelgetsei idot 400Ft-ert . Tehát maradt 1277 Ft maradz rajta. Megneztem a percet szamlalo orat,hogy tudjam hany ora hany percnel kezdem a 80 percet. Beszeltem 13 percet. Lekerdeztem az egyenleginfot 693Ft!!!!! Ha durvan szamoljuk 40Ft/perc dij korul beszelhetek alapjaraton akkot az kb ki is jon,hogy levonta a "kedvezmenyes" csomag 400-át plusz az utana inditott minden egyes hivast ugyan ugy levont a kartyarol! Ezt hogy gondollják? Tudtok email adni ahova jelezhetem a vásárlo megteveszteset?!
2013. nov. 13. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megrendelted,azonnal telóztál? Kétlem, hogy rögtön aktiválták volna a rendelésedet. Először hívd fel az ügyfeleseket.
2013. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azonnal,az rendeles es az elso hivas kozt eltelt kb 1 ora. A tobbi hivast meg mégkésobb.Egyebkent meg a rendeles uta. azo.nal kuldtek olyan sms-t hogy "kedvezmenyes 80perc csomagod aktivalasra kerukt." Tehat mukodie kellett volna ha azt irja hogy aktivaltak...atveres szaga van
2013. nov. 13. 13:55
 3/5 TaKy99 ***** válasza:

Azt ne felejtsd el, hogy a számlálód a ténylegesen beszélt másodperceket adja össze.


Az előre fizetett kártyás szolgáltatások viszont jellemzően perc alapúak, azaz ha beszélsz 15 másodpercet, az akkor 60 másodpercnek számít. Ha beszélsz 61 másodpercet, az már 120-nak számít.

Így azért elég durva eltérések tudnak kijönni.

Nem véletlenül találták ki ezt a perc alapú dolgot.

2013. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Mondjuk az is igaz. Felhivtam oket. Azt mondjak nem 20-as számot hivtam azé' XD Amugy van 71 percem még és 48 Forint egyenlegem :D
2013. nov. 13. 15:37
 5/5 TaKy99 ***** válasza:
Jaja, csak hálózaton belül kedvezményes. :) Nem mindegy!
2013. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!